Dantų tiesinimas: ar vis dar svarstote dėl šios paslaugos?

Dalintis:

Statistika rodo, kad daugiau nei pusei visų suaugusiųjų kyla vienokių ar kitokių dantų problemų. Ypač dažnai pasitaikanti problema yra ir netiesūs, netaisyklingą poziciją užimantys dantys. Vis dėlto šiandieninė odontologija jau gali padėti išspręsti šią problemą. Viskas, ko reikia, tai dantų tiesinimas. Tačiau ne viskas taip idealu, kaip norėtųsi – pasirodo, kone pusė žmonių, kenčiančių dėl šios problemos, vis atidėlioja dantų tiesinimo procedūrą. Nereikia ir sakyti – tai tikrai nėra išmintingas sprendimas. Tad, jei vis dar delsiate, daugiau to daryti neverta – pats metas susipažinti su tikrąja šios procedūros nauda.

Kokybiškas maisto kramtymas

Nereikia ir sakyti, kuo svarbus yra kokybiškai sukramtytas maistas. Tik užtikrinus kokybišką kramtymą, maistas tinkamai virškinamas bei įsisavinimas. Priešingu atveju žmogus gali jausti sunkumą skrandyje, gali pradėti kamuoti ir skrandžio spazmai, sutrikti maistinių medžiagų įsisavinimo procesas. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių mano, jog kokybiškas maisto kramtymas negali būti įmanomas tik dėl ėduonies pažeistų dantų. Tačiau yra ne visai taip – nepamirškite, kad ir netiesūs dantys gali tapti kliūtimi kramtant maistą.

Puikus estetinis vaizdas ir didesnis pasitikėjimas savimi

Nereikia ir sakyti, kokius rezultatas lemia dantų tiesinimo procedūra, tai tiesūs dantys, sukuriantys itin estetišką vaizdą. Na, o estetiškai atrodanti šypsena – taip pat labai svarbi, galbūt netgi kur kas svarbesnė nei daugelis galėtų pagalvoti. Moksliniai tyrimai įrodė, kad dėl estetiškos šypsenos žmogus labiau pasitiki savimi, o tai ypač teigiamai paveikia įvairias jo gyvenimo sritis – akademinę, profesinę, socialinę ir t.t.

Užtikrinama taisyklinga gretutinių dantų pozicija

Neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kai netiesūs yra ne visi lanką sudarantys dantys, o tik keli iš jų. Ką tai reiškia greta esantiems dantims? Žinoma, ne pačius geriausius dalykus. Reikia nepamiršti, kad dantys – tai harmoninga visuma, todėl, jei bent vienas dantis yra netiesus, greta esantys taip pat ilgainiui gali pasislinkti, pakeisti savo poziciją, tapti netiesūs. Tad užtikrinus kokybišką pavienių dantų tiesinimą išsaugoma ir taisyklinga greta esančių dantų pozicija.

Tad, jei vis dar svarstote, ar jums iš tiesų verta investuoti į dantų tiesinimą, akivaizdu, kad daugiau abejonių neturėtų būti. Dantų tiesinimas užtikrins kokybišką maisto kramtymą, estetišką vaizdą, pasitikėjimą savimi ir, žinoma, leis išsaugoti taisyklingą greta esančių dantų poziciją. Tad pats metas užsiregistruoti konsultacijai bei pasidomėti, kokie sprendimai galėtų būti taikomi jūsų atveju.

Užs. Nr. 153

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą