fbpx

Dieninės užuolaidos – stilinga ir praktiška namų interjero detalė

Dalintis:

Dieninės užuolaidos – svarbi bene kiekvienų namų interjero detalė, apsauganti patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių ir suteikianti jaukumo. Stilingos dieninės užuolaidos sukuria harmoningą interjerą, tampa išskirtine puošmena bei paryškina individualų namų gyventojų stilių. UAB „Iks Forma“ dizaineriai teigia, kad jaukumą bei eleganciją namuose padės sukurti tik tinkamai parinktos dieninės užuolaidos.

Stilingos dieninės užuolaidos sukuria unikalų ir elegantišką interjero dizainą

Stilingos dieninės užuolaidos – išskirtinis kambario interjero akcentas. Stilingos dieninės užuolaidos sukuria harmoningą interjerą, taip pat paryškina individualų namų gyventojų stilių. Dieninių užuolaidų pasirinkimas – platus, todėl kiekvienas savo namams gali išsirinkti patraukliausią ir labiausiai tinkantį variantą.

Ieškantiems universalių, lengvai prie esamo interjero pritaikomų užuolaidų puikus pasirinkimas yra baltos spalvos dieninės užuolaidos: jas nesudėtinga priderinti prie įvairaus stiliaus baldų ir kambaryje esančių aksesuarų. Originalus sprendimas – švelnių atspalvių dieninės užuolaidos, pavyzdžiui, rausvos, gelsvos, žalsvos ir kt., kurias patariama derinti prie sienų spalvos.

Modernaus stiliaus gerbėjams rekomenduojama apsvarstyti užuolaidų, pasiūtų iš blizgaus audinio, pasirinkimą. Jos ne tik atrodys prabangiai ir dailiai, tačiau taip pat atskleis savo grožį atspindėdamos saulės ar lempų šviesą. Tiems, kurie namuose kuria klasikos, minimalistinį stilių, verta pagalvoti apie iš matinio audinio pasiūtas užuolaidas. Tokio tipo užuolaidas nesudėtinga priderinti prie bet kokio erdvės dizaino, be to, jos padeda sukurti vientisą kambario stilių.

Prie dieninių užuolaidų drąsiai derinkite užuolaidų priedus: kutus užuolaidoms, užuolaidų laikiklius ir kt. Jie paryškins užuolaidas bei padės sukurti išskirtinį kambario stilių.

Dieninės užuolaidos virtuvei – praktiškas ir stilingas pasirinkimas

Dieninės užuolaidos virtuvei nuo kitų užuolaidų skiriasi savo funkcionalumu bei dizainu. Kadangi virtuvė yra maisto gaminimo erdvė, užuolaidų audiniai turėtų ne tik papuošti virtuvės erdvę, tačiau taip pat būti praktiški bei lengvai prižiūrimi.

Bene svarbiausias dieninių užuolaidų virtuvei pasirinkimo kriterijus – tinkamas užuolaidų ilgis. Priklausomai nuo langų dydžio, geriau rinktis trumpesnes užuolaidas, neliečiančias palangės – taip išvengsite jų sąlyčio su riebalais bei maistu. Siekdami užtikrinti paprastesnę užuolaidų virtuvei priežiūrą, rinkitės lengvai plaunamus audinius: geriausia, kad juos būtų galima skalbti skalbimo mašina. Praktiškesni taip pat yra ir raštuoti ar su tekstūra audiniai – ant tokių užuolaidų įvairios dėmės bus mažiau pastebimos.

Renkantis dienines užuolaidas virtuvei, kaip ir kitas, verta atkreipti dėmesį į virtuvėn patenkantį šviesos kiekį: jei virtuvė tamsi, rinkitės šviesesnių atspalvių audinius, tačiau jei langai yra pietinėje pusėje – pravartu apsvarstyti tamsesnių užuolaidų pasirinkimą.

Nedegi medžiaga – vertinantiems išskirtinį dizainą ir funkcionalumą

Nedegi medžiaga – natūraliai gan atsparus ugniai arba sukurtas pasitelkiant specialius chemikalus audinys. Iš nedegaus audinio pasiūtos užuolaidos dažniausiai naudojamos masinio žmonių susibūrimo ir kitose vietose, kuriose kyla didesnis gaisro pavojus, siekiant užtikrinti aukščiausio lygio saugumą. Pastaruoju metu iš nedegių medžiagų pasiūtas užuolaidas žmonės renkasi ir privatiems namams. Tokie audiniai – praktiškas pasirinkimas, kuris lengvai pritaikomas prie skirtingo įvairių patalpų interjero dizaino.

Iš nedegių medžiagų pasiūtas užuolaidas pravartu rinktis ir todėl, nes jos lengvai prižiūrimos: greitai bei lengvai valomos, o jų džiūvimo laikas gana trumpas, taip pat tokius audinius galima skalbti arba valyti sausuoju būdu.

Rinkdamiesi nedegius audinius, atkreipkite dėmesį į gamintoją. Patikimi užuolaidų gamintojai tiekia tik sertifikuotą, aukščiausius standartus atitinkančią produkciją. Taip galėsite būti užtikrinti, kad pasirinkote kokybišką, funkcionalų bei ilgaamžį sprendimą.

Dieninės užuolaidos – praktiškas ir stilingas langų dekoravimo akcentas, puikiai derinamas prie įvairių stilių interjero. Jei siekiate sukurti išskirtinį kambario dizainą, renkantis dienines užuolaidas skirtingoms erdvėms UAB „Iks Forma“ specialistai pataria apsvarstyti įvairius užuolaidų dizaino sprendimus, taip pat išsirinkti funkcionalų variantą.

Užs. Nr. 137

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą