Ecco: puikus avalynės pasirinkimas keliaujant

Dalintis:

Didesnės ar mažesnės kelionės – turbūt kiekvieno mylimas bei laukiamas laikas, tačiau jo kokybė gana stipriai priklauso ir nuo avalynės. Pūslės, gausiai prakaituojančios pėdos ar nekomfortabili avalynė net ir įspūdingiausią išvyką gali paversti nemaloniu prisiminimu. Taigi, ruošiantis keliauti tampa itin svarbu pasirinkti tinkamą batų porą.

Rinkdamiesi avalynę keliavimui, būtinai atsižvelkite į vietą bei laiką, oro sąlygas. Tai, kas tinkama lengvam pasivaikščiojimui, ne visada tiks kalnams, o skrendant lėktuvu ar keliaujant traukiniu aktualūs taps dar kitokio tipo batai. Tačiau Ecco prekės ženklas turi, ką pasiūlyti bet kokio tipo keliautojams: žvilgtelėkite žemiau ir išsirinkite savo naują ištikimiausią kelionės partnerį – patogią avalynės porą.

Ilgoms valandoms transporte

Ne paslaptis, kad dažna kelionė užima daugiau ar mažiau laiko įvairiame transporte: autobusuose, traukiniuose, lėktuvuose… Čia svarbu ne tik patogumas, bet prisitaikymas prie oro temperatūros. Kondicionieriais vėdinamas transportas gali tapti kebliu reikalu, kadangi čia nesunku persišaldyti. Kita vertus, net ir ilgas valandas praleidžiant ant sėdynės, norisi lengvumo ir komforto, tad pernelyg šilti ar sunkūs batai netaps gera išeitimi. Taigi, idealiausias pasirinkimas – sportiniai bateliai arba lengvi bekulniai aulinukai. Dėl savo universalumo bei minimalistinio dizaino jie puikiai tiks ir kelionės metu, ir sugrįžus namo: investuokite į daugeliui progų tinkančius ir kokybiškus daiktus!

Ekskursijoms karštą dieną

Ir šaltuoju, ir karštuoju metų laiku populiarios geru oru džiuginančios kelionių kryptys. O šiose šalyse tikrai yra į ką pažiūrėti: dauguma keliautojų kombinuoja poilsį paplūdimyje su žymiausių objektų lankymu. Nemažai tokio tipo ekskursijų reikalauja vaikščiojimo, o kad jis būtų malonus ir kelionė paliktų tik geriausius įspūdžius, reikalinga patogi, pėdos neperkaitinanti avalynė. Šiuo atveju tinkamiausias pasirinkimas – sandalų tipo basutės, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, bei gerai prilaikančios pėdą. Geros naujienos: jau kelis sezonus būtent sportinio tipo sandalai yra mados tendencijų viršūnėje, tad galėsite ne tik jaustis patogiai, bet ir atrodyti stilingai.

Žygiams ir kalnų takeliams

Kopimą į kalnus ar ilgus pasivaikščiojimus pažintiniais takais atranda ne tik alpinizmo gerbėjai. Tai pastaruoju metu tapo dažna savaitgalio išvyka tiek netoli namų, tiek nukeliavus kiek toliau. Na, o jei tokia veikla užsiimama pakankamai dažnai, kokybiški ir bent kelis sezonus laikysiantys žygio batai – puiki ir reikalinga investicija. Jie padės išlaikyti taisyklingą kulkšnies padėtį, o taip pat leis nepervargti kojoms net ir sudėtingiausioje trasoje.

Stilingiems ir elegantiškiems pasivaikščiojimams

Ar kelionėms skirta avalynė gali atrodyti madingai ir tikti prie jūsų įprastai pamėgtų derinių? Tikrai taip! Savaitgalio kelionei į Europos sostinę ar vakarui pajūrio kurorte puikiai tiks šviesių spalvų sportiniai bateliai. Jie itin universalūs: derinkite prie džinsų, suknelių, šortų… Nepamirškite rinktis pėdai leisiančių kvėpuoti medžiagų ir pasirūpinti valymo priemonėmis, kad avalynė visuomet atrodytų nepriekaištingai. Tegyvuoja komfortą teikiantis stilius!

Užs. Nr. 160

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą