Ekonomiški ir tvarūs pasirinkimai jūsų namui

Dalintis:

Lauko durys – tai daugiau nei įėjimas į namus. Jos prisitaiko prie šeimos gyvenimo ritmo, suteikia šilumos ir privatumo. Tinkamai parinktos namų durys tarnauja ne vienerius metus ir tampa funkcionalumo bei estetikos suteikiančiu elementu, kuris užtikrina namų komfortą ir saugumą.

Lauko durų ekonomiškumas

Plastikinės lauko durys išsiskiria savo ekonomiškumu ir tvarumu. Nedideliems namams puikiai tinkančios vienvėrės durys yra ilgaamžės ir padeda sutaupyti energiją. Tuo tarpu dvivėrės ir kombinuotos, su vitrinomis sujungtos durys ne tik padidina natūralios šviesos kiekį namuose, bet ir užtikrina aukštą termoizoliaciją, todėl pasiteisina ilgalaikėje perspektyvoje.

Moderni PVC ir kompozito durų technologija

Kokybiškos plastiko ir kompozito durys gaminamos itin modernioje, automatizuotoje gamykloje, o profiliai – pasitelkiant inovatyvias technologijas: vidinė kompozito profilių dalis arba šerdis yra sustiprinta RAU–FIPRO® stiklo pluoštu, o visos išorinės dalys aplietos itin glotniu plastiko (arba PVC) sluoksniu.

Lygus, mažiau porėtas, purvui atsparesnis HDF paviršius būdingas tiek PVC, tiek kompozito durims. Jis išgaunamas specifinės profilių liejimo technologijos būdu.

Plastiko ir kompozito durys reikalauja minimalios priežiūros. Kitaip nei medinių, jų profilių paviršių nereikia periodiškai sutepti ar perdažyti. Šios durys atsparios ir UV spinduliams, todėl nepraranda savo spalvos, negeltonuoja. O stiklams pasirinkus specialią „Bioclean“ dangą, ženkliai sumažėja poreikis juos valyti, nes purvas nusivalo savaime – veikiant saulei ir lietui.

Ar plastikinės durys ekologiškos?

Ar žinojote, perdirbti plastiką neprarandant jo stabilumo ir kokybės galima net septynis kartus?  Plastikinių ir kompozito langų bei durų eksploatavimo trukmė (gyvavimo ciklas) siekia 40 metų*, o praėjus šiam laikui, jie gali būti pilnai išardyti ir 100% perdirbti.

Profilių gamyboje naudojama pažangiausia koekstruzijos liejimo / jungimo technologija. Ji tolygiai ir tvirtai apvelka gryno plastiko sluoksnį ant perdirbto profilio šerdies paviršiaus. Dėl šios technologijos perdirbto plastiko dalis naujuose profiliuose gali siekti daugiau nei 30 % (ir net iki 70 %).

Svarbu paminėti ir tai, kad perdirbimui naudojami ne tik senų langų profiliai, bet ir profilių gamybinės atliekos, tokiu būdu minimizuojant naujai pagaminto plastiko poreikį. Puikios PVC perdirbimo savybės leidžia prailginti lango gyvavimo ciklą net iki 280 metų*.

Plastikinių durų kaina

Kokybiškos PVC durys projektuojamos atsižvelgiant į ekonomiškumą ir ilgalaikę vertę. Jų kaina priklauso nuo pasirinktos profilių sistemos, stiklo paketo, durų dydžio, dizaino ir papildomų funkcijų.

Nors durų kaštai gali skirtis, svarbu pabrėžti, kad aukštos kokybės medžiagos ir energijos laidumo savybės iš tiesų leidžia ilgainiui sutaupyti. Be to, ilgaamžiškumas ir minimalūs priežiūros reikalavimai reiškia ir mažiau papildomų išlaidų, todėl plastikinės durys atsiperka tiek ekonominiu, tiek tvarumo požiūriu.

Taigi rinkdamiesi plastiko ir kompozito duris, ne tik pagerinate savo namų estetiką, bet ir investuojate į ekonomiškumą bei tvarumą. Šios durys užtikrina ilgaamžiškumą, minimalią priežiūrą ir energinį efektyvumą. Tinkamas pasirinkimas ne tik padidina komfortą, bet ir prisideda prie atsakingo vartojimo bei aplinkos apsaugos. Tad PVC durys – tai protingas pasirinkimas tiek šiandienai, tiek ir rytojui.

**Pagal Produkto Poveikio Aplinkai deklaraciją (EPD – Environmental Product declaration), plastiko langų gyvavimo ciklas gali siekti 40 metų. Juos galima perdirbti iki 7 kartų: 40 x 7 = 280 metų.

Užs. Nr. 157

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą