Elektrikai – kaip pasirinkti gerą meistrą?

Dalintis:

Atliktų apklausų rezultatai rodo, kad dauguma mūsų šalies gyventojų elektriką renkasi pagal tris svarbiausius kriterijus: pagal rekomendacijas, teikiamų paslaugų kainą ir vietą, kurioje yra teikiamos paslaugos. Turime sutikti, kad šie kriterijai yra tikrai svarbūs, tačiau tam tikri dalykai taip pat neturėtų praslysti pro mūsų akis. Taigi, Portalpro pateikia patarimus, kaip rasti tikrai gerą meistrą.

Elektriko kompetencija

Atliekant elektros darbus visada yra svarbu užtikrinti saugumą, todėl pirmas dalykas, į kurį turėtų krypti jūsų dėmesys, yra meistro kompetencija. Pavyzdžiui, kai elektrikas atvyksta į jūsų namus, galite jo paprašyti pateikti registracijos kortelę ar kitą įrodymą, kad jis yra kvalifikuotas šios srities specialistas. Jei meistras yra tikrai kompetentingas, tai nesukels jokių keblumų.

Elektrikų rekomendacijos ir atsiliepimai

Kaip jau minėta anksčiau, rekomendacijos yra vienas svarbiausių kriterijų, į kurį kreipia dėmesį dauguma mūsų tautiečių. Tuo atveju, jei įrengiamame name turi būti atliekami didesnės apimties elektros darbai, galite paprašyti statybininkų rekomenduoti patikimą meistrą. Taip pat  galite paprašyti draugų, giminaičių ar kolegų rekomendacijų, ar paprasčiausiai susirasti atsiliepimų internetinėje erdvėje.

Elektriko nusiteikimas bendradarbiauti ir išklausyti klientą

Jei bendradarbiavimas su elektriku truks ganėtinai ilgai (pavyzdžiui, jei bus įrengiama sudėtinga elektros instaliacija), būtina įsitikinti, kad elektrikas yra nusiteikęs bendradarbiauti. Tikėtina, kad su elektriku pirmiausia susisieksite telefonu, todėl stebėkite, ar jis noriai atsako į jūsų užduodamus klausimus, ar jums yra gana lengva vienas kitą suprasti, ir t.t. Nors elektros paslaugos gali būti suteikiamos ir be puikių bendravimo įgūdžių, tačiau, turite sutikti, kad darbai eisis sklandžiau, jei bendravimas nebus įtemptas.

Elektriko paslaugos garantijos

Elektrikai atliekamiems darbams gali teikti garantiją. Tai – tarsi įrodymas, kad darbas bus atliktas maksimaliai gerai, ir jums nereikės nerimauti dėl galimų papildomų išlaidų. Jei tam tikru laikotarpiu iškiltų nesklandumų, elektrikas juos pašalins nemokamai. Renkantis elektriką visada verta pasidomėti, ar jis savo paslaugoms teikia garantiją, ir kokiam laikotarpiui ji yra teikiama. Tokiu atveju galėsite būti visiškai ramūs, kad už to paties darbo atlikimą jums nereikės mokėti kelis kartus.

Teikiamas elektros paslaugų spektras

Elektrikų teikiamų paslaugų spektras gali labai skirtis. Pavyzdžiui, elektrikai gali atlikti vien tik smulkius elektros darbus, tokius kaip įvairių elektros prietaisų pajungimas, elektros lemputės ar jungiklio keitimas, ir t.t., arba gali būti siūlomi visi elektros instaliacijos darbai.

Elektriko lokacija

Elektrikai paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose bei mažesnėse gyvenvietėse. Pasidomėkite, kurie elektrikai gali atvykti į jūsų gyvenamąją vietą, ir netrukus galėsite susitarti dėl jus dominančių paslaugų teikimo. Galite pastebėti, kad elektrikas iš kito miesto gali pateikti didesnę paslaugos kainą ar prašymą apmokėti kelionės išlaidas.

Elektros darbų kaina

Na, ir galiausiai vertėtų pasidomėti darbų kainomis. Elektrikų nustatytos kainos gali smarkiai varijuoti, todėl galite pasidomėti skirtingų elektrikų nustatytais įkainiais. Informaciją apie preliminarias kainas įprastai galima rasti paslaugų teikėjų internetinėse svetainėse, todėl prieš priimdami sprendimą galite palyginti nustatytus įkainius.

Užs. Nr. 10

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą