Euro profilio langai, ką verta žinoti prieš juos pasirenkant?

Dalintis:

Langai – ne tik natūralus šviesos ar šilumos šaltinis jūsų namuose. Kartu tai ir namo išorės, interjero atgaivinimas ar naujų koncepcijų formavimas. Žinoma, platus pasirinkimas tarp skirtingų tipų langų ir jų derinimo buto ar individualaus namo erdvėje atskleidžia daugiau nei kūrybiškumą. Dabar galima rinktis iš plataus spalvų ir profilių asortimento, tačiau kartu tai labai daug pasako apie langų tinkamumą ir panaudojimą vienoje ar kitoje erdvėje. Prieš pradėdami keisti langus, gerai pagalvokite. Šiuo atveju mes nesistengiame įrodyti vieno privalumo – įrodome pranašumą, atskleidžiame trūkumą ir pateikiame informaciją. Tačiau pasirinkimo ir apsisprendimo laisvė priklauso tik jums.

Euro langai vis populiarėja ir rodo savo naudą, kaip išsirinkti?

Atsakyti į klausimą „kiek“ pravartu, kai svarstote, kokio tipo langų jums reikia (medžio, plastiko, aliuminio profilių, gal ir šių derinių?) ir kiek galite jiems išleisti. Ar langai prižiūrimi? Kiek laiko ketinate jais naudotis?  Kartu būtina atsiminti, kiek Jums svarbios lango techninės charakteristikos: atsparumas temperatūros pokyčiams, šilumos laidumas, garso izoliacija, saugumas.

Priklausomai nuo profilio tipo, mediniai langai gali būti skirstomi į 68 euro ir 78 euro. Euro langai 78  yra 10 mm storesni nei EURO 68 ir turi šiek tiek didesnį garso izoliacijos indeksą (35 dB). Kadangi rėmas storesnis, dažniausiai į jį įdedama 3 vnt. stiklo paketai, šiltesni langai, pagerinama garso izoliacija. Žinoma, tiems, kurie nori daugiau šilumos ir jaukumo savo namuose, galite rinktis ir EURO 84 profilį. Atlikus keturis pagrindinius apdailos procesus (impregnavimas, gruntas, dažai, lakas), mediniai langai yra paruošti naudojimui, o geriausi Euro langai iš Stalių gaminiai.

Mediniai langų rėmai dažniausiai gaminami iš klijuotos medienos

Ši mediena suteikia lango rėmui tvirtumo, didesnį atsparumą aplinkos poveikiui, mažiau galimų deformacijų. Žinoma, medinis langas gali būti pagamintas ir iš medžio masyvo, tačiau šiuo atveju jis pasižymi itin prastu atsparumu aplinkos sąlygoms, klimato pokyčiams, eksploatacinėmis savybėmis, labai greitai deformuojasi. Mediniai langai – jei stiklo tendencija, galima sakyti, kad tai nesenstanti klasika. Atitinkančius aukščiausius ekologijos ir estetikos standartus dažnai renkasi tie, kurie reikalauja gamtos ir tradicijų. Žavi šiltais tonais, šie langai yra gerai išsilaikę ir nepaslėpti, laisvai stovinčios medinės konstrukcijos.

Tuo pačiu metu mediniai langai yra mėgstami architektų, nes jie lengvai prisitaiko prie beveik bet kokio tipo pastatų išorės reikalavimų. Galima dažyti medinius langus, dažyti tik vieną lango pusę, dažyti lango rėmą iš abiejų pusių arba dažyti abu aukščiau išvardintus dviem skirtingais, patogiais arba išoriškai suderintais būdais. Medinių langų rėmų gamyboje dažniausiai naudojama pušis, kuri specialiais spygliais tvirtinama prie atskirų medienos gabalų ir klijuojama. Dėl sandarios ir taisyklingos geometrijos, kai mediena klijuojama į vieną elementą visomis kryptimis, šie langai eksploatacijos metu nepraranda ilgaamžiškumo ir taisyklingumo.

Pagrindinis tokių langų privalumas yra tai, kad jie nesikaupia statinio krūvio ir nešvarumų, kaip daugelis dirbtinių medžiagų

Kadangi langų rėmus lengva valyti, specialių valiklių, žinoma, nereikia. Kalbant apie tokio tipo langų trūkumus, žinoma, pirmiausia galima paminėti klimato įtaką. Palyginti su aliuminio ar plastikiniais langais, minėti mediniai langai yra labiau paveikti. Tokiu atveju gali pasikeisti medinių langų spalva, o medžiai pradėti blukti, judėti (plėsti ar trauktis) – žinoma, šis natūralus medinių langų keitimo procesas reikalauja papildomo dėmesio (dažymo, dažymo).

Užs. Nr. 123

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą