fbpx

G taškas: dažnai girdime, bet vis dar mažai žinome

Dalintis:

Tikriausiai dažnai tenka išgirsti minint G tašką, kai kalbame apie moters susijaudinimą ir patiriamą orgazmą. Tačiau paradoksas tas, kad visgi žinome apie jį mažai. Nereta moteris nė nežino, kur tiksliai tas G taškas yra, o vyrams surasti šią paslaptingą vietelę dar sudėtingiau… Todėl straipsnyje pasistengsime atsakyti į esminius klausimus bei suteikti daugiau informacijos, kaip rasti G tašką ir kaip naudojantis juo patirti maksimalų malonumą.

Kas yra G taškas?

Tai priekinėje vaginos dalyje esanti zona. Ji gali būti maždaug 2,5–5 cm gylyje, priklausomai nuo moters. G taškas yra nedidukė liauka – pupelės dydžio ir grublėto paviršiaus. Tačiau kai moteris susijaudina, ši liauka gali padidėti dukart ar net kiek daugiau (pasiekia maždaug graikinio riešuto dydį). Tinkamai stimuliuojant šį paslaptingąjį G tašką moteris gali patirti neapsakomą malonumą.

Kaip surasti garsųjį G tašką?

Kur kas lengviau rasti G tašką tada, kai moteris jau yra susijaudinusi. Kitu atveju gali būti labai keblu. Tačiau pabandyti verta.

G taškas yra priekinėje makšties sienelėje, todėl jei norite jį lengviau rasti, partnerei gulint ant nugaros įkiškite pirštus į vaginą (nelabai giliai, kad moteris nejaustų diskomforto) ir švelniai judinkite juos į priekį (tai galėtų priminti kvietimo mostą, atliekamą pirštais). Švelniai judindami pirštus ieškokite grublėto plotelio. Jis gali būti kiek iškilęs – tokiu atveju tiksliai rasti G tašką bus lengviau. Kai šią jautrią zoną užčiuopsite, netruksite to suprasti – moteris patirs itin didelį jaudulį.

G taško vibratoriai: kuo jie išsiskiria ir kokį rinktis?

Ar žinote, kas itin tiksliai ir nepaprastai greitai suranda G tašką? Taip, tai G taško vibratoriai, akimirksniu atskleidžiantys šio taško paslaptis ir nukeliantys moterį į neapsakomų malonumų oazę.

Tradiciniai šio tipo vibratoriai turi šiek tiek lenktą galiuką, taip pat moterų pamėgti ir kiek kitokio dizaino – turintys masyvesnę, kur kas didesnio skersmens bei gerokai lenktos formos galvutę.

G taško vibratoriai yra pačių įvairiausių spalvų, todėl tikrai atrasite tą, kuris patiks labiausiai. Žaismingos, ramios, sodrios ir kitokios spalvos Cupid.lt el. parduotuvėje masina rinktis naują aksesuarą į savo sekso žaisliukų „saugyklą“.

Renkantis G taško vibratorių prioritetą reikėtų teikti pagamintiems iš kokybiškų ir moters kūnui saugių medžiagų. Tokius kriterijus puikiai atitinka silikonas, taip pat ABS plastikas. Tiek viena, tiek kita medžiaga yra visiškai saugios, higieniškos, sudėtyje neturi ftalatų, idealiai tinka sąlyčiui su oda. Negana to, iš silikono ar ABS plastiko pagaminti vibratoriai nėra įnoringi priežiūros kontekste – jie labai lengvai valomi. Tą darykite po kiekvieno naudojimo. Plaukite po šilto tekančio vandens srove, galite naudoti muilą ar specialų sekso žaisliukams valyti skirtą valiklį.

Verta paminėti ir tai, jog G taško vibratoriams keliami tam tikri reikalavimai. Pavyzdžiui, jie turėtų būti lankstūs, veikti tyliai. Puiku, jei prietaisas atsparus vandeniui, – galėsite malonumais mėgautis ir maudynių vonioje ar duše metu. Jei vibratorius turės skirtingas vibracijos programas, Jūs gausite daugiau pasirinkimo galimybių.

Taigi nesivaržykite, atraskite G tašką specialiu vibratoriumi arba leiskite tai padaryti partneriui ir patirkite visus šios intymios zonos nulemtus malonumus.

Užs. Nr. 131

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą