Geriausi treniruokliai namams

Dalintis:

Ne paslaptis, jog reguliariai lankyti sporto klubą ne visuomet pavyksta dėl laiko stokos ar per didelio nuovargio, tačiau tai tikrai nėra problema, kadangi efektyviai sportuoti galima ir namuose. Viskas, ką reikia padaryti, pasirūpinti tinkamu sporto inventoriumi, todėl kaip tik šiame straipsnyje pateiksime geriausius treniruoklius namams.

Bėgimo – ėjimo takelis

Bėgimo – ėjimo takeliai yra vieni žinomiausių treniruoklių namams ir ne be reikalo, kadangi tokios treniruotės yra labai efektyvios, o jų metu yra įdarbinami bene visi kūno raumenys. Net jei namuose ir neturite itin daug vietos, nepergyvenkite, nes galima rasti ir tokių šių treniruoklių modelių, kurie susilanksto, kas leis juos laikyti mažiau matomoje namų vietoje.

Treniruočių suolelis

Labai universalus treniruoklis namams – treniruočių suolelis. Jo pagalba galima atlikti išties nemažai skirtingų pratimų, todėl tai yra idealus variantas tiems, kurie nenori apsikrauti daugybe treniruoklių namuose bei kuriems nepatinka rutina. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, galite rinktis iš įvairių dydžių, komplektacijų treniruočių suolelių, tad tikrai kiekvienas atras jam labiausiai patinkantį modelį.

Dviračiai treniruokliai

Palaikyti gerą fizinę formą ar atsikratyti nereikalingų kilogramų gali padėti ir dviračiai treniruokliai. Šio treniruoklio naudojimas ne tik leidžia gana greitai deginti kalorijas, bet ir padeda sureguliuoti širdies ritmą, kraujo spaudimą ir pagerinti bendrą savijautą. Dviračiai treniruokliai būna mechaniniai, magnetiniai arba elektromagnetiniai, tad kurį variantą geriausia rinktis, priklauso nuo jūsų!

Elipsiniai treniruokliai

Moterų itin mėgstami elipsiniai treniruokliai gali būti kaip tik tai, ko reikia jums. Treniruočių metu yra stiprinama tiek apatinė, tiek ir viršutinė kūno dalis, todėl puikiai tonizuojamos visos pagrindinės raumenų grupės. Negana to, šis treniruoklis itin tiks tiems žmonėms, kurie kenčia nuo sąnarių skausmų, kadangi treniruojantis šiuo būdu, jie nėra apkraunami.

Užs. Nr. 98

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą