Girliandos, eglutė, žaisliukai – kaip papuošti namus per Kalėdas?

Dalintis:

Kalėdos jau visai čia pat, tačiau vietoje to, kad pamirštume visus rūpesčius ir atsipalaiduotume, žmones pradeda kamuoti nerimas, kadangi reikia ieškoti pirkti dovanų ir dekoruoti namus, ruošti maistą. Tačiau namų puošimas Kalėdoms nėra toks jau sudėtingas – dažniausiai problema slypi tame, kad žmonės patys per daug rūpinasi net ir pačiomis smulkiausiomis detalėmis.

Protingai suplanuotos dekoracijos ne tik atrodo puikiai, bet ir padeda sutaupyti, kadangi tiek girliandos, tiek žaisliukai bei kitos dekoracijos dažniausiai yra perkamos labai dideliais kiekiais kiekvienais metais. Štai keletas patarimų, kaip dekoruoti namus Kalėdoms.

Išsirinkite tinkamą eglutę

Vaikystėje viskas buvo paprasta – kuo didesnė kalėdinė eglutė, tuo geresnė šventinė nuotaika. Kai eglutę reikia pirkti patiems, svarbi pasidaro kaina, kokybė, spalva, dizainas ir t.t. Pirmas dalykas, kurį reikia nuspręsti: norite tikros ar dirbtinės eglutės? Tikros eglutės nėra brangios ir pardavinėjamos įvairiose miestų vietose. Problema ta, kad jos reikalauja tam tikros priežiūros – jai nuolat reikia vandens, byrančius spyglius reikia reguliariai iššluoti, o pati eglė, jeigu ji nėra pasodinta vazone, tinka tik vienerioms Kalėdoms. Dirbtinės eglutės atrodo puikiai, yra siūlomos įvairių spalvų, su integruotomis lemputėmis bei žaisliukais. Jų galite įsigyti apsilankę čia.

Jeigu esate pasiryžę netradicinėms dekoracijoms, nebūtina savo kambaryje pastatyti medį. Viena iš kūrybingų išeičių – pakabinti ant sienos medinę arba iš kitų medžiagų suregztą eglutę ir ją papuošti girliandomis bei blizgučiais. Tai iš tiesų puikus sprendimas, ypač taupantiems vietą kambaryje.

Trys pagrindai, kurių nevalia ignoruoti

Žmonės turi ne vieną pojūtį, todėl, dekoruojant namus Kalėdoms, reikėtų į tai atsižvelgti. Pavyzdžiui, dirbtinė eglė, nors ir yra graži, neturi jokio kvapo. Tačiau, jeigu eglė yra tikra, namuose tvyrantis jos kvapas iš tiesų sukuria šventinę aplinką, tiesa? Štai trys svarbiausi pojūčiai, kuriuos reikėtų plėtoti dekoruojant namus Kalėdoms.

Nuotrauka iš pexels.com

Vaizdas

Tai yra pati svarbiausia dalis – mirgančios spalvotos lemputės, žalios šakelės, raudonos dekoracijos… Šiuo metu labai populiaru pasirinkti tam tikrą spalvų paletę ir jos laikytis. Praėjusiais metais pirkėjai labai mėgo tamsius atspalvius, kaip vyšninė, ruda ir netgi juoda. Nors pastaruoju metu labai mėgiamos solidžios ir neryškios spalvos – raudona bei žalia niekada neišeis iš mados!

Kvapas

Kaip jau minėjome, pats šventiškiausias ir labiausiai Kalėdas primenantis yra eglutės kvapas. Tačiau ne tik jis gali jūsų namuose sukurti šventinį aromatą.

Pasirūpinkite, kad ant stalo visada būtų apelsinų bei mandarinų, kurie namams suteikia šventiškos gaivos, cinamonas taip pat yra labai populiarus kalėdinių skanėstų ingredientas, todėl iškepti sausainių arba pyragą prieš pasitinkant svečius bei gimines yra puiki mintis.

Galite išbandyti ir smilkalus, kadangi senovėje šie namų kvapai buvo labai svarbi švenčių dalis.

Garsas

Nebūtina visą dieną klausytis „All I Want For Christmas Is You“, kad namuose skambėtų šventiniai garsai. Jeigu namuose turite židinį, būtinai jį naudokite, kadangi per Kalėdas svarbiausias yra jaukumas – traškanti ugnis yra puikus pagrindas. Fone gali tyliai groti kalėdinė muzika.

Girliandos, žaisliukai ir kitos smulkmenos – pirkite apgalvotai

Kalėdiniai apsipirkimai gali būti labai apgaulingi. Vos tik įeisite į bet kurį prekybos centrą, jus apsups raudonos kalėdinės reklamos, šventinė muzika ir begalė žmonių, griebiančių iš lentynų įvairiausias prekes. Tokia aplinka blaško ir neleidžia susikaupti, ieškant iš tiesų reikalingų dalykų.

Pavyzdžiui, jeigu reikia girliandos kalėdinei eglutei, apytiksliai pamatuokite, koks ilgis yra reikalingas, tuo metu pačias girliandas galite rasti čia. Jeigu perkate žaisliukus – rinkitės komplektus, nes jie pigesni. Kuo anksčiau pradėsite planuoti, tuo lengviau bus to plano laikytis.

Šiuolaikinės technologijos padės Kalėdoms apsipirkti internete, todėl jums netrukdys jokie kamščiai gatvėse, eilės parduotuvėse bei dėmesį atitraukiančios reklamos. Internete galima rasti viską – nuo šventinių puodelių iki kalėdinių dovanų.

Pasiruoškite Kalėdoms lengvai ir patogiai – apsilankykite internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir įsigykite viską, ko gali prireikti jūsų tobuloms Kalėdoms.

Užs. Nr. 158

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą