Įdomiausi pasaulio viešbučiai

Dalintis:

Taigi, nusprendėte vykti į kelionę. Tikriausiai ieškote tokio viešbučio, kuris ne tik jums užtikrintų komfortą ir leistų pabėgti nuo įprastos rutinos, bet ir leistų parsivežti neišdildomus įspūdžius bei nepamirštamas akimirkas. Galbūt dažnai nesame linkę to sureikšminti, tačiau įsimintina kelionės patirtis labai priklauso nuo pasirinkto viešbučio. Dėmesio vertas viešbutis siekia pagerinti jūsų kelionių patirtį, pasiūlydamas unikalias paslaugas.

Mūsų pasaulis yra kupinas netikėtumų, apie kuriuos galbūt net nežinome. Pavyzdžiui, pasaulyje galime rasti išties neįprastus viešbučius. Jie mums suteikia neįprastą nakvynės vietą bei užtikrina reikiamą komfortą.

Jau pati kelionė į bet kurį iš šių viešbučių ir apsistojimas jame jums gali tapti nepamirštama patirtimi. Tikimės, kad greitu laiku galėsite suplanuoti tokią ypatingą kelionę į apsilankyti viename iš jų.

Neįprastas „Amangiri“ viešbutis, įsikūręs Canyon Point, Jutoje, JAV, yra laikomas bene vienu iš pačių prabangiausių viešbučių pasaulyje. Šis viešbutis siūlo itin prabangius kambarius su didžiuliais stikliniais langais. Čia jus užburs atsiveriantys nuostabūs Kanjono slėnio ir jo nuostabių uolienų vaizdai. Jau vien apsilankymas šioje vietoje dovanoja įspūdingą patirtį.

Pažvelgus iš išorės, net neatspėsite, ką gi šis viešbutis gali jums pasiūlyti. „Havenkraan van Harlingen – Harbourcrane“ viešbutis, įsikūręs Harlingene, Nyderlanduose, atrodo ne kas kita kaip tiesiog nespalvingi kranai, netvarkingai išdėstyti prieplaukoje. Jums šis viešbutis kaip tik ir siūlo apgyvendinimą būtent kranuose. Tiesa, kiekvienas kambarys, nors ir esantis beveik 5 metrų aukštyje, yra gražiai ir skoningai dekoruotas. Be to, galima pasukti šiuos kambarius 360 laipsnių kampu ir mėgautis neprilygstamais ir užburiančiais Vatų jūros vaizdais.

„Jumbo Stay“ viešbutis yra įsikūręs kadaise veikusiame „Jumbo Jet“ lėktuve. Jį rasite Stokholme, Arlandos oro uoste, Švedijoje. Šis lėktuvas buvo paverstas viešbučiu 2009-aisiais metais. Nors galite rinktis iš įvairių alternatyvų, visgi bene įspūdingiausias kambarys yra prabangus liukso numeris. Panoraminis vaizdas, atsiveriantis iš šios kabinos, leidžia stebėti Stokholmo Arlandos oro uoste kylančius ir besileidžiančius lėktuvus.

Ieškote kažko išvis netikėto? Apsilankykite „Jester House Cafe and The Boot“ viešbutyje, kuris yra įsikūręs Tasmane, Naujojoje Zelandijoje. Čia jūs galėsite miegoti milžiniškame bate! Nors iš pirmo žvilgsnio viešbutis atrodo kiek ekscentriškas, tačiau tuo pačiu jis yra labai jaukus. Unikalios formos kambariai turi išlenktas sienas, bet siūlo itin patogią viešnagę. 

Verta paminėti, kad čia apsilankę galėsite mėgautis šalia esančiais golfo aikštynais, paplūdimiais, vyninėmis ir restoranais. Nepamirštamas akimirkas dovanos kalnai, nuostabūs miesteliai ir įspūdingas Abelio Tasmano nacionalinis parkas. Paskolos internetu, be jokios abejonės, gali palengvinti jūsų kelionės finansavimą ir suteikti galimybę pasidovanoti išties unikalią kelionę.

Ar jus užburia šiaurės pašvaistės grožis? Tuomet nors kartą gyvenime rekomenduojame apsilankyti „Kakslauttanen Arctic Resort“ viešbutyje, kurį rasite Saariselkoje, Suomijoje. Nuo rugpjūčio iki balandžio galėsite grožėtis žvaigždėtu dangumi, aplink esančia dykuma ir, be jokios abejonės, įspūdingomis šiaurės pašvaistėmis. Viešbutis nakvynę siūlo prabangiai įrengtuose iglu formos nameliuose su stikliniais kupolo formos stogais. 

Berlyne, Vokietijoje, galite rasti „Huettenpalast“ viešbutį, kuris siūlo apgyvendinimą unikaliuose kambariuose, kurie yra kūrybingai judančių erdvių konstrukcijos. Galite pasirinkti nakvynę paplūdimio namelyje ar, tarkime, tiesiog priekaboje. Įdomiausia yra tai, kad visos šios erdvės yra sukurtos pagrindinio viešbučio pastato viduje.

Monblane, Italijoje, įsikūręs „Bivacco Gervasutti“ siūlo turbūt vieną iš pačių nuostabiausių vaizdų visame pasaulyje. Kiekvienas čia esantis kambarys yra tikras architektūros stebuklas. Kapsulės formos kambariai balansuoja ant Monblano krašto. Nors čia atsiveria nepakartojami vaizdai į kalnus, šį viešbutį gali pasiekti tik tie lankytojai, kurie sugebės įkopti į Val Ferret kalno viršūnę.

Kaip matote, net ir palyginus visai netoliese galima rasti vietų, kurios praturtins jūsų patirtį ir apdovanos neišdildomais įspūdžiais. Geros kelionės!

Užs. Nr. 140

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą