Ieškome televizoriaus namams: TOP 5 patarimai

Dalintis:

Daugeliui žmonių televizorius yra būtinas namų atributas. Tarsi, kai nėra TV, nėra ir naujų jaukumo, kurį kartais gali užpildyti įvairios laidos, filmai ir panašiai. Žinoma, renkantis TV namuose – reikia laiko. Juk šiuo metu rinkoje siūlomi Samsusng televizoriai yra tokie įvairūs, kad tik detalus techninių parametrų vertinimas padeda rasti variantą, kuris Jums tinka labiausiai.

Pasitarę su specialistais pateiksime Jums kelis niuansus, kurie gali padėti rasti tokią techniką, kuri ne tik atitinka, tačiau ir pranoksta Jūsų žiūrėjimo poreikius.

1. Įstrižainės ilgis – priklausomai nuo sėdėjimo zonos.

Daugeliui žmonių iki šiol atrodo, kad geriausia TV yra tie, kurie yra patys didžiausi. Norisi rasti tokį, kuris yra didesnių matmenų, kadangi atrodo, kad tokiu atveju namuose pavyks kur kas paprasčiau sukurti kino teatro efektą. Visgi, tai nėra visiškai tiesa. Didesnis nebūtinai yra geriau ir daugiau dėmesio reikia skirti įrangos laikymui ir sėdėjimo zonai iki jos.

Jeigu kambarys nėra didelis ir iki sėdėjimo zonos yra vis apie 2 metrus – tuomet dažniausiai užtenka iki 40 colių TV. Tačiau kai nuo sėdėjimo zonos iki TV laikymo vietos yra keli metrai – jau galima žiūrėti didesnius, kurie yra nuo 55 colių. Dėl įstrižainės visada geriausia ta tartis su specialistas, kadangi jų patirtis renkantis tampa neįkainojama.

2. Įvertinkite ekrano tipus.

Renkantis TV taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ekrano tipas, kurie dažniausiai lemia žiūrėjimo kokybę. Technologijos labai dideliais žingsniais juda į priekį ir žiūrėtojams siūlo vis daugiau inovatyvių metodų, kurie leidžia maksimaliai mėgautis vaizdu, galinčiu pritraukti akimirkas iki detaliausių smulkmenų. Daugeliui žmonių norisi geriausios kokybės, tačiau reikia suprasti, kad ji ir kainuoja kur kas daugiau. Šiuo metu siūlomi LCD, OLED ir QLED. Iš visų trijų tipų šiuo metu geriausias pasirinkimas yra QLED. Tokie TV yra brangiausi, tačiau filmų žiūrėjimas per juos džiugina pačia geriausia kokybe.

3. Ar svarbus yra gamintojas?

Televizoriai taip pat gali būti klasifikuojami pagal tai – kas yra jų gamintojas. Vieni prekiniai vardai sulaukia kur kas daugiau dėmesio, kaip Samsung, LG ir panašiai, o kiti daugeliui visiškai nežinomi. Natūralu, kad dažniausiai no name gaminiai kainuoja kur kas pigiau ir ta gali suvilioti juos rinktis. Visgi, ar tai nereiškia, kad gaminio kokybė bus kur kas blogesnė? Deja, didelė tikimybė, kad taip. Dėl to geriau rinktis buitine techniką, kuri yra pripažintų gamintojų. Tai yra tarsi saugumo garantija, kad įsigysite tikrai geros kokybės įrangą, kuri tarnaus Jums ilgai.

4. Išmanumas – prabanga ar nereikalinga funkcija?

Kalbant apie SMART tipo funkciją televizoriuose – kiekvienas žmogus pastebėtų vis kitus aspektus, kurie jam atrodo svarbūs. Visgi, vis daugiau gamintojų SMART tipo funkciją įdiegia kaip būtinybę, tai yra, tai tampa norma. Nors vis dar galima rasti tokių TV, kurie yra be šios funkcijos, tačiau jau geriau turėti ir nenaudoti, nei neturėti. Net jeigu šiuo metu Jums atrodo, kad naršymas bei programėlių naudojimas TV neatrodo reikalingas – galbūt ateityje poreikis paprasčiau ir patogiau žiūrėti Youtube atsiras?

5. Ar svarbios jungtys?

Kadangi daugelis žmonių perka TV su SMART funkcija, dėl to gali atrodyti, kad įvairios jungtys jau nebėra svarbus parametras renkantis TV. Visgi, yra. Ypač dažnai prireikia jungti kompiuterius arba telefonus, tad patogu, kai tai galima padaryti be jokio vargo. Dažniausiai reikalingos jungtys TV yra USB bei HDMI, tačiau galima rasti ir su daugiau opcijų.

Užs. Nr. 8

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą