Ieškote pigių atostogų? Pasinaudokite paskutinės minutės kelionių galimybe

Dalintis:

Spontaniškos atostogos gali tapti nepamirštamu nuotykiu visam gyvenimui, tačiau tokią kelionę surengti ir suplanuoti saugiai bei nebrangiai gali būti sunku. Būtent todėl paskutinės minutės kelionės – tai puikus sprendimas, leidžiantis už gerą kainą patirti net pačius egzotiškiausius nuotykius. Kaip tai atrodo praktikoje?

Paskutinės minutės kelionės visiems

Kelionių agentūros savo tinklalapiuose labai dažnai pateikia patrauklius paskutinės minutės kelionių pasiūlymus. Turime galvoje keliones, į kurias bus vykstama už kelių ar keliolikos dienų nuo pasiūlymo pateikimo datos. Taip į savo svajonių atostogas galite išskristi už daug mažesnę kainą. Paskutinės minutės kelionės yra idealus pasirinkimas laisvai samdomiems darbuotojams arba vadinamiesiems skaitmeniniams klajokliams.

Svarbiausia čia yra galimybė pasiimti atostogas bet kuriuo metu. Žinoma, tokiomis akcijomis gali pasinaudoti ir kiti asmenys, nes kai kurie paskutinės minutės kelionių pasiūlymai skelbiami, net likus keliolikai dienų iki numatytos išvykimo datos.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės keliones?

Visų pirma, toks keliavimo būdas leidžia nemažai sutaupyti. Kartais kainos yra net iki 75 % mažesnės nei nurodytos kataloguose. Kelionių agentūros stengiasi parduoti paskutines laisvas vietas, nes nenori patirti nuostolių. Tai leidžia klientams rasti labai patrauklius „viskas įskaičiuota“ pasiūlymus, kuomet kaina apima maitinimą visą dieną ir kitas pramogas.

Verta pridurti, kad paskutinės minutės kelionės siūlomos visomis kryptimis, todėl taip lengvai aplankysite, pvz., Ispaniją, Graikiją, Italiją, Kroatiją, Egiptą, Turkiją, Dominikos Respubliką ar Zanzibarą. Negana to, kelionių agentūrų pasiūlymuose rasite ir savaitgalio kelionių pasiūlymų. Čia pabrėžiamas patogumas, saugumas, taupumas ir tikrai didelis pasirinkimas.

Ieškote pigių kelionių?

Paskutinės minutės keliones galite rasti, net likus kelioms dienoms iki išvykimo datos, tačiau pradžioje verta nuspręsti, kokios kryptys Jus domina, o vėliau atidžiai sekti kelionių agentūrų pasiūlymus. Likus maždaug trims savaitėms iki planuojamų atostogų, turėtumėte reguliariai tikrinti pasirodančius pasiūlymus. Artėjant išvykimo terminui, tikimybė rasti patrauklų pasiūlymą didėja.

Būtina pažymėti, kad taupumas nėra prastesnės kelionės kokybės sinonimas. Klientų, įsigijusių kelionę už kataloge nurodytą kainą, ir tų, kurie pasirinko paskutinės minutės atostogas, aptarnavimas yra toks pat. Pasirašyta sutartis visiems klientams garantuoja tokias pat teises. Pasiūlymų asortimentas yra tikrai platus ir nors patraukliausieji išnyksta gana greitai, tikrai rasite Jums tinkančią kelionę. Prieš priimdami galutinį sprendimą, nepamirškite atidžiai patikrinti visą reikalingą informaciją, pavyzdžiui, pervežimą į viešbutį ir oro uostą, maitinimą ir objekto atstumą iki pagrindinių lankytinų vietų.

Užs. Nr. 206

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą