„Iki“ akcijos padės kasdienį stalą padengti pigiau ir skaniau

Dalintis:

Maitintis skaniai ir maistingai, atrasti naujus skonius ir produktus bei neišleisti pirkinių krepšeliui visos algos. Skamba gerai, tiesa? „Iki“ akcijos gali padėti įgyvendinti visus šiuo norus. Susiplanuokite pirkinius savaitei į priekį, negendančių, bet nuolat vartojamų prekių atsargų nusipirkite iš anksto, o save palepinkite tuo desertu, kuris šią savaitę kainuoja pigiau. Atraskite akcijų teikiamą naudą!

„Iki savaitėlė“ jūsų savaitės pirkinių krepšeliui

Protingai derinant savo poreikius su akcijomis, galima žymiai sumažinti savo pirkinių krepšelio sumą. O kaip žinote, planavimas yra geriausias būdas iš anksto išsiaiškinti, kokie produktai kainuos pigiau, pasitikrinti, kokių atsargų dar turite namie, o kokių jau tikrai trūksta.

„Iki savaitėlė“ tai kassavaitinis leidinys, kuriame pristatomos tos savaitės parduotuvės „Iki“ akcijos ir nuolaidos. Daugiausia dėmesio šiame leidinyje yra skiriama kasdieniams maisto produktams: vaisiams, daržovėms, pieno ir mėsos produktams, duonai. Tačiau čia taip pat rasite ir geros kainos pasiūlymų sezoninėms prekėms, pavyzdžiui, sėkloms, trąšoms, dekoracijoms ar pan. Galėsite sužinoti kokioms buities prekėms – skalbikliams, plovikliams, įrankiams ar rūbams yra taikoma nuolaida.

Šventinės „Iki“ akcijos jūsų šeimos stalui

Sezoniniai akcijų ir nuolaidų leidiniai, pavyzdžiui, „IKI gardžių Velykų receptai“, yra skirti vienai konkrečiai šventei. Jie galioja ilgiau nei savaitę, priklausomai nuo metų laiko ir šventės, specialios prekės (ir kainos) parduotuvių lentynose gali būti 1–2 mėnesius.

Specialūs šventiniai leidiniai, dažniausiai, neapsiriboja tik prekėmis ir jų kainomis. Jie taip pat pasiūlo idėjų šventiniam stalui (pavyzdžiui, ar kada kepėte morkų pyragą? Jis puikiai tiks Velykoms siaurame šeimos rate!) ar dekoravimo idėjų, kurias galėsite įgyvendinti kartu su savo vaikais.

Turėti lojalumo kortelę – apsimoka

 Pagrindinės „Iki“ akcijos yra taikomos ir be lojalumo kortelės, tačiau kai kurios nuolaidos yra taikomos tik turint „IKI premija“ arba „IKI premija senjorams“ nuolaidų kortelę. Klasikinė nuolaidų kortelė „IKI premija“ suteikia 10 proc. nuolaidą visoms prekėms gimtadienio proga, 5 proc. nuolaidą „IKI Gourmet“ prekėms, taip pat ji leidžia pasinaudoti specialiais akcijų pasiūlymais maždaug 50-čiai prekių ir iki 8 prekių grupių kas savaitę. Prekės ir prekių grupės, kurioms taikomos nuolaidos, kas savaitę keičiasi, todėl sutaupyti galėsite įsigydami vis kitas prekes.

„IKI premija senjorams“ kortelė suteikia tas pačias nuolaidas kaip ir „IKI premija“, tik senjorai papildomai gauna 10 proc. nuolaidą visoms prekėms rytais – apsipirkdami iki 11 val. ryto. Kortelę galima įsigyti pateikus pensininko arba neįgaliojo pažymėjimą. Abiejų „Iki“ nuolaidų kortelių turėtojai gali pasinaudoti ir specialiais prekybos tinklo „Iki“ partnerių – „Gintarinės vaistinės“, „Circle K“, „Vagos“, „Orobalionas.lt“ ir odontologijos klinikos „Clinic DPC“ nuolaidomis.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą