fbpx

Iki akcijos: raskite jus dominančius pasiūlymus

Dalintis:

„Iki“ – tai vienas populiariausių prekybos centrų, džiuginantis išskirtiniu produkcijos asortimentu. Lankantis šio prekybos tinklo parduotuvėse galima rasti iš tiesų nemažą prekių asortimentą, tad pirkėjai turi galimybę pasirinkti tinkamiausius pasiūlymus. Palanku ir tai, kad Iki akcijos yra nuolatos atnaujinamos, tad visai nesvarbu, kokių ypatingų pasiūlymų tikimasi, anksčiau ar vėliau tikrai pavyksta rasti dominančių akcijų.

Pasiūlymais domėkitės iš anksto

Apsipirkimo procesas visuomet yra gerokai sklandesnis, jei pirkėjai reikalingų prekių sąrašą sudaro dar prieš vykdami į parduotuvę. „Iki“ akcijų leidinyje galima rasti visą svarbiausią informaciją apie tam tikru laikotarpiu galiojančias akcijas, todėl galima numatyti, kokie produktai atsidurs jūsų prekių krepšelyje.  Pirkinių planavimui galima pasitelkti įvairias išmaniųjų telefonų programėles: nuvykus į parduotuvę galima peržiūrėti sudarytą sąrašą, ir tai užtikrins, kad nepamiršite nieko svarbaus. Kartais pirkėjams nepavyksta išvengti impulsyvių pirkinių, tad nieko keisto, kad parduotuvėje išleidžiama daugiau nei norėtųsi. Jei siekiate to išvengti, laikykitės iš anksto sudaryto pirkinių sąrašo, ir tuomet viskas vyks pagal planą.

Galite palyginti kainas skirtingose parduotuvėse

Jei dvejojate, ar Iki akcijos tikrai padės sutaupyti, galite palyginti kainas skirtingose parduotuvėse: įvairių prekybos centrų pasiūlymus galima palyginti nė neišeinant iš namų: specialiuose akcijų leidiniuose yra pateikiama visa svarbiausia informacija apie šiuo metu galiojančius pasiūlymus, todėl dominančių prekių rasite tikrai patraukliomis kainomis. Visuomet svarbu atsižvelgti į tai, kokia yra akcijų galiojimo trukmė: ypatingi pasiūlymai gali galioti savaitę ar tik tam tikromis konkrečiomis dienomis.

Pirkite didesnį produktų kiekį

Kai kuriuos maisto produktus galima užšaldyti, todėl visada yra naudinga pasinaudoti akcijomis ir apsipirkti ilgesniam laikui. Pavyzdžiui, jei šiuo metu palankiomis kainomis siūloma įsigyti mėsos ar žuvies, jos galite pirkti ne tik porai dienų, bet taip pat ir ilgesniam laikui. Šaldyti maisto produktų galiojimo terminas yra gerokai ilgesnis, taigi, kito maisto gaminimo metu jums nereikės mokėti visos kainos. Taip pat galima drąsiai pirkti didesnį kiekį konservuotų ar birių maisto produktų: jų galiojimo trukmė yra pakankamai ilga, tad kurį laiką nesunaudotų maisto produktų jums tikrai nereikės išmesti.

Akcijos lojalumo kortelių savininkams

Kai kurios Iki akcijos yra pritaikytos lojalumo kortelių savininkams, todėl  tikrai verta pagalvoti apie „Iki“ kortelės įsigijimą. Tą galite padaryti tiesiog apsipirkimo metu: paprašykite kasos darbuotojo specialios anketos, kurią užpildę galėsite džiaugtis išskirtiniais pasiūlymais. Palanku yra tai, kad „Iki“ lojalumo kortelių savininkams nuolatos rengia įvairius ypatingus pasiūlymus, todėl jūs galėsite pasinaudoti specialiomis gimtadienio ar kitomis nuolaidomis.

Būkite gudrūs: prieš vykdami į parduotuvę visuomet pasidomėkite šiuo metu galiojančiomis akcijomis, ir tai padės ne tik paprasčiau planuoti apsipirkimą, bet taip pat leis sutaupyti pinigų. Iki akcijos yra pritaikytos kiekvieno pirkėjo poreikiams, tad visada rasite tokių pasiūlymų, kurie aktualūs būtent jums.

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą