Ilgaamžiai antkapių paminklai

Dalintis:

Kapavietė yra amžinojo poilsio ir pagarbos vieta, kurią svarbu įamžinti gražiai ir oriai. Iš tiesų antkapis yra pagrindinis kapo akcentas, kurio pasirinkimui turėtų būti skirta daugiausiai dėmesio. Juk būtent antkapis pirmiausia krinta į akis ir būtent jis yra didžiausia kapo puošmena. Skaitydami toliau sužinosite apie antkapių akmenų pasirinkimus ir rasite keletą praktinių pasiūlymų, kaip geriausia yra įamžinti kapavietę.

Skirtingų rūšių akmenys

Galvojant apie naujos kapavietės įrengimą, pirmiausia reikėtų apsvarstyti galimus akmenų pasirinkimus. Akmuo gali būti įvairių atspalvių, raštų ir spalvų, dažniausiai tai būna įvairių rūšių marmuras ar granitas. Šie du akmenys pakankamai tvirti ir ilgaamžiai, taip pat nereikalauja didelės, išskirtinės priežiūros, todėl bus puikus ir praktiškas pasirinkimas.

Galite rinktis tiek tradicinių, klasikinių spalvų akmenis, ar kiek puošnesnius ir ryškesnius akmenis. Marmuras dažniausiai būna brangesnis ir puošnesnis, jis naudojamas įvairiems prabangos poreikiams, tačiau kartais ir kapavietėms. Granitas gal kiek paprastesnis ir kuklesnis akmuo, tačiau savo raštų įvairove marmurui tikrai nenusileidžia ir visuomet galite rasti pakankamai puošnius bei spalvingus granito sprendimus.

Kapavietės paminklo gamyba

Jeigu jau išsirinkote tinkamą akmenį, dabar metas apsvarstyti ne ką mažiau svarbius praktinius kapavietės įrengimo aspektus. Pagalvokite, kokio dydžio turėtų būti antkapis, kaip jis derės prie likusios kapavietės tiek savo dydžiu, tiek išvaizda.

Patyrę paminklų meistrai pasirūpins kapavietės paminklo gamyba pagal visus Jūsų užsakymus. Gamybos metu akmuo yra išpjaunamas, šlifuojamas, poliruojamas, jame išraižomi reikiami inicialai. Viskas paruošiama taip, kad idealiai tiktų, būtų tvirta ir neįveikiama laiko, nes akmuo yra pati tvirčiausia ir ilgaamžiškiausia masiškai naudojama medžiaga.

Be pagrindinių paminklų dar taip pat yra kuriami akmeniniai kapo borteliai ir sienelės, meistrai atlieka visus būtiniausius akmens apipavidalinimo darbus ir pasirūpina pilnu kapavietės įrengimu. Esant poreikiui, teikiamos net kapavietės priežiūros paslaugos.

Viskas daroma tam, kad Jūs patirtumėte kuo mažiau organizacinių rūpesčių. Patikėkite darbus patyrusiems meistrams ir jie pasirūpins kone viskuo, ko reikia sklandžiam kapavietės įrengimui.

Daugiau apie kapinių paminklus sužinosite: https://akmensdarbai.eu/

Užs. Nr. 191

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą