InMedica klinika: būkite atidūs sau – pavasarį ligos paūmėja

Dalintis:

„Atėjus pavasariui, daugiau žmonių skundžiasi nuovargiu ir pablogėjusia savijauta, – sako InMedica tinklo šeimos gydytoja Sandra Danauskienė. – Tai gali būti susiję su pablogėjusia mityba, sumažėjusiu fiziniu aktyvumu, gali būti, kad ir psichologiškai slegia tamsusis periodas bei visa ta karantininė situacija. Be to, yra ir tam tikrų ligų, kurios aiškiais simptomais nepasireiškia labai ilgai ir išryškėja ne iš karto, jos paaiškėja pamažu, organizme vykstant tam tikriems pokyčiams. Mes, gydytojai, pastebime, kad būtent pavasarį daugelis ligų ir paūmėja“.

Viena iš tokių ligų, apie kurią gydytoja Sandra Danauskienė domėjosi labiau bei rašė straipsnius, yra mielodisplazinis sindromas. Tai yra piktybinė kraujo liga, pasireiškianti sutrikusia kraujodara. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, šia liga dažniausiai serga pagyvenę žmonės, o liga klastinga tuo, kad iš pradžių jokių ligos simptomų nebūna, tik vėliau atsiranda anemijos požymių, neatsparumas ligoms, polinkis kraujuoti. Kadangi liga pavojinga ir dažnai nepastebima, labai svarbu  periodiškai atlikti bendrą kraujo tyrimą, o ypač tai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms.

Gydytoja pabrėžia, kad vyresnio amžiaus pacientams bendrąjį kraujo tyrimą reikėtų atlikti profilaktiškai, net ir tais atvejais, kai sutrikimų nėra, norint laiku diagnozuoti šią patologiją ir užkirsti kelią tolimesnėms komplikacijoms.

Pavasariniam kraujo ištyrimui kviečiame atvykti į InMedica klinikas tiek prisirašiusius, tiek neprisirašiusius asmenis. Išsamesnė informacija gali būti suteikta Spaustuvės g. 4, Tauragėje, tel. (8 446) 62 556; Vytauto g. 76A, Tauragėje, tel. (8 446) 70 402 bei Liaudies a. 5, Skaudvilėje, tel. (8 446) 58 726.

Gydytoja Sandra Danauskienė dirba abiejose Tauragės InMedica klinikose, dar turi vietos apylinkėse naujiems pacientams. Susipažinimui vizitą galite rezervuoti nurodytais telefonais.

Užs. Nr. 35

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą