„InMedica“ rūpinasi ir pacientais, ir medikais

Dalintis:

Tauragėje, Spaustuvės g. 4, prie „Gralio“ įmonės, veikianti medicinos klinika „InMedica“ karantino metu tęsia darbą: atlieka nuotolines konsultacijas, vykdo kalendorinius skiepus bei tiesia pagalbos ranką nėščioms pacientėms.

„Klinikos šeimos gydytojai ir terapeutai pacientus konsultuoja telefonu. Konsultacijos vyksta net intensyviau nei iki karantino! Gydytojai yra mūsų pagrindinė grandis, užtikrinanti pagalbą visiems savo sveikata susirūpinusiems pacientams šiuo įvairiapusiškai sunkiu laikotarpiu“, – skelbia „InMedica“. Nuotolinės konsultacijos jau tapo pamėgta paslauga tiek gydytojams, tiek pacientams: vaistai išrašomi elektroniniu būdu, pasikeitus paciento būklei jis iškart gali pasitarti dėl tolimesnių veiksmų, o pacientus neraminantys klausimai sprendžiami jiems tiesiog liekant namuose.

Nepaisant intensyviai nuotoliniu būdu vykdomų sveikatos priežiūros paslaugų, esant neaiškiai diagnozei, gydytojui nusprendus ar įtarus ligos simuliaciją – pacientai į kliniką patenka. Visgi tai nėra tai, prie ko buvome pratę: pacientai priimami po vieną, ilgais laiko intervalais, po kiekvieno jų patalpos intensyviai dezinfekuojamos ir vėdinamos. Labiausiai šioje situacijoje stengiamės nepamiršti vaikučių, jiems numatytų kalendorinių skiepų. Jiems patekti į kliniką pirmenybė. Planuojamos dienos, kai klinikoje lankosi tik kūdikiai, sudaromi grafikai, kai skiepijame ir suaugusiuosius – erkių sezonas šiais metais nustebins jų aktyvumu.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie nėščiųjų sveikatos būklės stebėjimo: iki tol jas prižiūrėję kitų klinikų bei privatūs ginekologai jų nebepriima, o štai mūsų klinikos ginekologės pasiruošusios visas klinikoje prisirašiusias pacientes konsultuoti, užtikrinti vadinamojo „dekreto“ išdavimą bei atlikti visus nėščiosioms būtinus tyrimus.

„Pastarosiomis dienomis sparčiai plintant koronavirusui privalome naudoti visas įmanomas apsaugos priemones. Suprasdami atsakomybę už savo darbuotojų ir pacientų saugumą ir siekdami suvaldyti viruso plitimą, jau nuo balandžio 1 dienos greitaisiais testais pradėjome tirti savo darbuotojus. Pirmiausiai ištyrėme medikus, kurie šiuo metu dirba ir turi kontaktą su pacientais, – informuoja medicinos tinklo „InMedica“ atstovė Julita Valančauskytė. – Koronaviruso atvejų nenustatyta ir darbas klinikoje tęsiamas“. Gavusi šiuos rezultatus, išsprendusi žmogiškuosius ir teisinius klausimus, „InMedica“ patvirtina: prie Tauragės karščiavimo klinikos darbo prisidedame.

„InMedica“ primena, kad klinikoje teikiamos visos nemokamos ligonių kasų apmokamos paslaugos bei gali pasiūlyti platų spektrą mokamų paslaugų siekiant išsaugoti sveikatą, didinti pacientų pasitenkinimą. Klinikos tinklo misija, vizija ir vertybėmis tiki ir kitos medicinos įstaigos: į komandą mūsų regione įsilieja „Šeimos pulsas“, įsikūręs Vytauto g. 76A.

Linkime sveikatos bei kantrybės šiuo neramiu periodu.

Klinikos registratūros tel. (8 446) 62 556.

Užs. Nr. 40

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą