fbpx

„InMedica“ stiprina teikiamų ginekologinių paslaugų kokybę

Dalintis:

Tauragėje, Spaustuvės g. 4, veikianti medicinos klinika „InMedica“ priima ne tik klinikoje prisirašiusius pacientus, bet ir teikia antrojo lygio ginekologines paslaugas. Be to, ši klinika gali pasigirti teikiamų ginekologinių paslaugų kokybe.

„InMedica“ klinikoje konsultuojančių ginekologų gretas papildė iš Kauno atvažiuojanti gydytoja ginekologė Rasa Kučinskaitė, komandoje taip pat dirba iš Klaipėdos atvykstanti gydytoja ginekologė Ieva Vasilavičiūtė bei nuo anksčiau dirbanti Viktorija Ambrozevičiūtė. Šios medikės teikia antrojo lygio ginekologines paslaugas.

Antrojo lygio ginekologines paslaugas teikiančios gydytojos ginekologės priima ne tik „InMedica“ klinikoje prisirašiusias pacientes, bet ir tas, kurios turi siuntimą ginekologo konsultacijai. Siuntimą pas ginekologę išduoda šeimos gydytojas.

Klinikoje teikiamas pilnas spektras ginekologijos paslaugų, atliekama pilna ginekologinė apžiūra echoskopu ir reikalingi tyrimai. Kad apžiūra būtų kokybiškesnė, klinika įsigijo modernesnį geresnės raiškos echoskopą, kuris leidžia detaliau įvertinti būklę, taip pat – atlikti reikalingą echoskopiją vaisiaus vertinimui nėštumo metu. Yra galimybė nėščiosioms sekti nėštumus pas šias gydytojas su akušerės Virginijos Šeputienės priežiūra.

Konsultacijai pacientės kviečiamos registruotis telefonu (8 446) 62 556.

Užs. Nr. 48

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą