fbpx

„InMedica“ stiprina teikiamų ginekologinių paslaugų kokybę

Dalintis:

Tauragėje, Spaustuvės g. 4, prie „Gralio“ įmonės, veikianti medicinos klinika „InMedica“ priima ne tik klinikoje prisirašiusius pacientus, bet ir teikia antrojo lygio ginekologines paslaugas. Be to, ši klinika gali pasigirti teikiamų ginekologinių paslaugų kokybe.

„InMedica“ klinikoje konsultuojančių ginekologų gretas papildė iš Kauno atvažiuojanti gydytoja ginekologė Viktorija Ambrozevičiūtė, o antradieniais konsultuoja ir gydytoja ginekologė Edita Batutienė. Šios medikės teikia antrojo lygio ginekologines paslaugas.

Antrojo lygio ginekologines paslaugas teikiančios gydytojos ginekologės priima ne tik „InMedica“ klinikoje prisirašiusias pacientes, bet ir tas, kurios turi siuntimą ginekologo konsultacijai. Siuntimą pas ginekologę išduoda šeimos gydytojas.

– Mūsų klinikoje teikiamas pilnas spektras ginekologijos paslaugų, atliekama pilna ginekologinė apžiūra echoskopu ir reikalingi tyrimai. Kad apžiūra būtų kokybiškesnė, klinika įsigijo modernesnį geresnės raiškos echoskopą, kuris leidžia detaliau įvertinti būklę, taip pat – atlikti reikalingą echoskopiją vaisiaus vertinimui nėštumo metu, – sakė „InMedica“ klinikos Vakarų regiono vadovė Julita Valančauskytė.

Anot „InMedica“ atstovės, konsultacijai pacientės kviečiamos registruotis telefonu (8 446) 62 556. Prašoma atvykti ne anksčiau kaip 5 minutės iki vizito.

J.Valančauskytė patikino – stengiamasi, kad moterys pas ginekologę patektų kuo greičiau – kad vizito nereikėtų laukti ilgiau kaip 5 dienas. Moterims, kurios jau atliko nėštumo testą, patariama pirmą kartą į gydytoją ginekologą kreiptis 8–10-ąją nėštumo savaitę nėštumo patvirtinimui echoskopu.

„InMedica“ atstovė pabrėžė, kad klinikoje antrojo lygio paslaugas teikiančios gydytojos-ginekologės konsultuoja visas moteris, kurios turi siuntimą iš bet kurios medicinos įstaigos, sudariusios sutartį su Klaipėdos teritorine ligonių kasa. Pavyzdžiui, Jurbarko rajone registruota ir pas šeimos gydytoją tame rajone prisirašiusi moteris taip pat gali lankytis pas ginekologę „InMedica“ klinikoje Tauragėje. Prieš vizitą moteris gaus trumpąją žinutę telefonu apie vizito datą ir laiką. Dabartinėmis karantino sąlygomis šios žinutės pakanka įrodyti svarbią kelionės priežastį kertant savo savivaldybės ribą.

Kadangi prakalbome ir apie karantiną, pasinaudodami proga, klinikos atstovei perdavėme dažną tauragiškių klausimą – ar „InMedica“ klinikoje atliekami antikūnų tyrimai dėl COVID-19?

– Taip, atliekame antikūnų tyrimą iš piršto (teigiamas/neigiamas), antikūnų kiekybinį testą iš veninio kraujo (skaičiais išreikštas imunitetas). Atliekamas ir PGR tyrimas ligai nustatyti iš nosiaryklės – jo atsakymą pacientas gauna per parą. Greitojo viruso antigeno tyrimo, taip pat iš nosiaryklės, ligai patvirtinti esant simptomų, atsakymą pacientai gali gauti per pusvalandį, – sakė „InMedica“ vakarų regiono vadovė J.Valančauskytė.

Užs. Nr. 6

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą