fbpx

Išskirtinis šeštadienis Tauragėje – pramogos vaikams bei mados ir grožio mugė Pilies aikštėje

Dalintis:

Besimėgaujant prasidėjusiu rudeniu, rugsėjo 19 dieną tauragiškiams – gausa malonių pramogų. Į miestą atvyksta nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. Pilies aikštėje Lietuvos gamintojai bei kūrėjai vienai dienai susiburs į itin stilingą šventę. Nuo 10 iki 16 val. po atviru dangumi vyksiančioje mugėje lauks gausybė stilingų drabužių, rankų darbo aksesuarų, rankinių bei grožio prekių. Šalia viso to mažųjų čia lauks pramogos bei atrakcionai. Tokio tipo renginys į Tauragę atvyksta pirmą kartą.

Atvyksta Lietuvos kūrėjai ir gamintojai

Pilies aikštėje šeštadienį vyksianti mugė suburs kūrėjus bei gamintojus iš visos Lietuvos. Į mugę atvyksta lietuviški stiliaus ir mados prekių ženklai, drabužių, aksesuarų, rankinių kūrėjai. Mugėje lauks naujos rudens-žiemos kolekcijos, stilingi bei spalvingi sezono deriniai, megztiniai, suknelės, kelnės, laisvalaikio kostiumai, dar niekur nematyti aksesuarai bei originalios rankinės. Kokybiškų bei stilingų prekių ras tiek vyriška, tiek moteriška auditorija.

Jau prasideda ir kepurių, šalikų bei pirštinių sezonas. Todėl mugėje daug dėmesio bus skiriama ir vaikiškiems drabužiams bei atributams. Šeštadienį vyksiančioje mugėje lankytojai turės galimybę ne tik gyvai susipažinti su kūrėjais, bet ir įsigyti prekių iš pirmų rankų už itin draugiškas kainas.

Vaikams – pramogos ir atrakcionai

Mugėje tikrai neliūdės ir mažieji lankytojai. Renginio dieną šalia pat mugės vaikams bus įrengta speciali atrakcionų zona. Atrakcionai veiks visą mugės laiką, nuo 10 iki 16 valandos. O pirmieji  lankytojai pramogas išmėgins nemokamai.

Laukia išties stilingas ir aktyvus šeštadienis Tauragėje.

Renginio naujienas ir staigmenas stebėkite: https://www.facebook.com/events/800546607373833

Kad galėtume saugiai bei linksmai leisti mugėje laiką, lankytojų prašoma dėvėti burną bei nosį dengiančias apsaugines kaukes. Renginio organizatoriai patikina, jog rūpindamiesi ir prekybininkų, ir lankytojų saugumu, mugėje užtikrins reikalingus atstumus, taip pat viso renginio metu bus lengvai pasiekiamo dezinfekcinio skysčio.

Užs. Nr. 85

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą