Ką galima vaikinui padovanoti per Valentino dieną?

Dalintis:

Jei merginai neduoda ramybės klausimas: ką jam padovanoti per Valentino dieną, atsakymo į jį tegu ieško internete. Aišku, tokiu atveju norisi savo artimą žmogų nustebinti ir pamaloninti, suteikti jam kuo daugiau džiugių išgyvenimų. Todėl, peržiūrint galimų dovanų pasiūlą, nereikėtų skubėti, o viską atidžiai apgalvoti ir tik tada priimti galutinį sprendimą.

Nuo ko pradėti būsimos dovanos parinkimą?

Pirmiausiai reikėtų kruopščiau perversti savo atminties aruodus, prisiminti, apie ką galbūt svajojo jūsų vaikinas, gal buvo nors iš tolo užsiminęs apie kažkokį jam labai svarbų daiktą. Be to, nuo seno yra žinoma, jog geriausi dovanų sumanymai išnyra tada, kai būname gerai įsigilinę į mūsų draugų būdą, bent apčiuopomis nujaučiame apie jų svajones. Vieniems galbūt patinka romantiški nuotykiai, kitiems aštrių pojūčių išgyvenimas, tretiems – praktiški dalykai be jokių poetinių išvedžiojimų.

Ką dovanoti sportišką gyvenimo būdą mėgstančiam ar automobiliais besidominčiam draugui?

Sportuoti mėgstančiam vyrukui galima padovanoti sportinės aprangos rinkinį bei sportavimo reikmenis – svarmenis, krepšinio, tinklinio ar kitokį kamuolį, teniso raketes, gerus sportinius batus ir panašiai. Sportinės dovanos parinkimas tiesiogiai priklauso nuo to, kurią sporto šaką kultivuoja jūsiškis draugas.

O jeigu vaikinas tiesiog serga automobilizmo liga, jis tikrai liks patenkintas Valentino dienos proga dovanų gavęs savo transporto priemonės priežiūrai skirtas priemones. Tai gali būti ir malonaus mašinos salono kvapo skleidėjas, ir specialių valymo priemonių rinkinys, ir kitokios paskirties automobilinės prekės. Vaikinas apsidžiaugtų dovanų gavęs ir specialų poliravimo įrenginį, kuriuo pašalinami smulkūs įbrėžimai išoriniame automobilio korpuse.

Kuo būtų galima pradžiuginti vaikiną, kuris daug dėmesio skiria savo aprangos aksesuarams?

Vyriškais aksesuarais galime pavadinti daug daiktinių smulkmenų, kurias galima panaudoti praktiniais sumetimais ir tuo pačiu solidžiai pasipuošti. Vaikinui gali patikti ir naujas odinis diržas, ir solidi piniginė, ir grandinėlė ant kaklo, ir tauraus metalo apyrankė. Svarbu, kad dovanotas aksesuaras vaikinui tikrai patiktų, tiktų ir būtų kasdien ar bent šventinėmis, išeiginėmis progomis naudojamas. O jeigu visos išvardintos dovanos nepatraukė dėmesio, tai geresnių pasiūlymų variantus tikrai rasite internetinių parduotuvių svetainėse.

Užs. Nr. 3

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą