fbpx

Ką jam padovanoti? Valentino dienos dovanų idėjos mylimajam

Dalintis:

Valentino diena jau ne už kalnų. Greitai parduotuvių lentynos vėl bus nukrautos širdelės formų saldumynais, minkštais žaisliukais ir kitais raudonais niekučiais. Artėjant šiai šventei mes sukame galvas, kaip nustebinti savo mylimąjį. Turbūt ne viena moteris yra išgirdusi atsakymą Man nieko nereikia, Aš viską jau turiu arba tradicinį Nustebink mane, tad kaip iš tiesų nustebinti mylimą vyrą?

Renkant dovaną visuomet svarbu atkreipti dėmesį į žmogaus pomėgius ir gyvenimo būdą. Atsižvelgusi į tai, ką tavo mylimasis mėgsta nustebinsi jį daug labiau, nei įsivaizduoji.

Žaidimų fanui

Žaidimų klaviatūros ir pelės, ausinės bei mikrofonai – dovanos, kurios tikrai sušildys širdį žaidimų gerbėjui. Be galo myli savo geimerį? Nustebink jį nauju kompiuteriniu žaidimu (tik įsitikink, kad tokio jis dar neturi!) arba žaidimų konsole. Tačiau jei nori vaikiną pradžiuginti dar labiau, turime tau puikią idėją – padovanok jam papildomą žaidimų konsolės pultelį. Tavo išrinktasis bus devintame danguje, kai supras, jog nori žaisti kartu su juo. Smagus žaidimas ir maloni draugija – skamba kaip puikus planas, ar ne?

Aktyvaus gyvenimo mylėtojui

Jis niekuomet nenustygsta vietoje? Nuolat keliauja į žygius ir važinėja dviračiu, o jo geriausias draugas – sporto klubas? Tokiam vyrui patiks dovana, skatinanti fizinį aktyvumą (pvz., treniruotėms skirta įranga). Taip pat neapsiriksi, jei savo mylimam sportininkui padovanosi naują stilingą gertuvę arba termopuodelį. Nori jį nustebinti dar labiau? Aktyvaus laisvalaikio gerbėjai mėgsta nuolat sekti ir gerinti savo rezultatus, tad jį tikrai pradžiugintų naujas išmanusis laikrodis arba apyrankė. Jei tokį prietaisą vaikinas jau turi, nustebink jį šauniu aksesuaru – nauju dirželiu.

Grilio šefui

Nei viena vasara nepraeina be čirškančios mėsos kvapo ir grilio vakarėlių gamtoje? Kiekvieną kartą jis vis labiau neriasi iš kailio, kad savo kepimo įgūdžiais nustebintų draugus, o ypač tave? Per šią Valentino dieną savo grilio šefui padovanok naują kepimo įrangą. O jis neabejotinai tau atsidėkos nustebindamas romantiška vakariene žvakių šviesoje.

Verslininkui

Jis nuolat visur skuba ir turi kalnus darbų. Daug laiko praleidžia kelyje arba tiesiog gyvena biure. Nors atrodo, kad jis viską kontroliuoja, neapsigauk, tavo mylimajam taip pat kartais trūksta paroje valandų. Tokio tipo vyrą tikrai nudžiugintų įtemptą dienotvarkę palengvinanti dovana. Puiki staigmena nuolat skubančiam žmogui – laisvų rankų įrangą arba išorinė baterija (power bank). Nori praskaidrinti jo ankstyvus rytus? Nėra nieko geriau, nei atsibusti nuo malonaus kavos aromato, ar ne? Padovanok savo išrinktajam naują kavos aparatą su integruotu laikmačiu, kuris kiekvieną rytą pavers maža švente.

Kino gerbėjui

Nei vienas penktadienio vakaras nepraeina be naujo filmo peržiūros? Skanūs užkandžiai, minkšta sofa ir tavo draugija – geriausias jo vakaro planas? Tuomet tikrai neprašausi, jei per šią Valentino dieną papildysi mylimojo kino kolekciją nauju filmu. Nori padovanoti jam ką nors įsimintinesnio? Be ko neįsivaizduojame gero filmo seanso? Žinoma, be spragėsių. Tad kodėl nepradžiuginus mylimojo nuosavu spragėsių gaminimo aparatu? O galbūt tavo išrinktasis jau kurį laiką svajoja atnaujinti savo vaizdo ar garso techniką, kad kino vakarai būtų dar geresni?

Užs. Nr. 8

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą