Ką naudinga žinoti apie skirtingus ASUS nešiojamus kompiuterius?

Dalintis:

ASUS nešiojami kompiuteriai yra vieni iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų nešiojamų kompiuterių gamintojų rinkoje. ASUS gamina ne tik nešiojamus, bet ir stacionarius kompiuterius, jų dalis ir kompiuterių komponentus. Šis gamintojas siūlo gana platų nešiojamų kompiuterių pasirinkimą tiek profesionalams, tiek darbui, mokslams ar kasdieniam naudojimui. Tačiau svarbu paminėti ir tai, kad ASUS nešiojamų kompiuterių pasirinkimas yra labai didelis, o patys įrenginiai – skirtingi. Skirtingos serijos, skirtingi modeliai pasižymi ne tik išoriniais, bet ir vidiniais skirtumais. Na, o šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie tai, ką vertėtų žinoti apie pagrindines, skirtingas ASUS nešiojamų kompiuterių serijas.

ASUS VivoBook

Asus VivoBook nešiojamų kompiuterių serija yra pagrindinė ir, ko gero, populiariausia nešiojamų ASUS kompiuterių serija. Tai nešiojami kompiuteriai, kurie pasižymi universalumu ir plačiu panaudojimu. Toks kompiuteris tiks tiek naudojimui namuose, tiek biure ar besimokant. Šios serijos nešiojami kompiuteriai nepasižymi išskirtiniais vaizdo plokščių pasirinkimais, tačiau, garantuoja puikią kainą. O pačioje serijoje galima rasti ir dar kelis skirtingus modelius. Tai standartinis VivoBook, VivoBook S, VivoBook Pro ir VivoBook Flip modeliai. Standartinis VivoBook modelis yra sukurtas namų naudojimui, aprūpintas puikiu procesoriumi bei papildomomis ypatybėmis, tokiomis kaip piršto antspaudo skaitytuvas ar apšviesta skaičių klaviatūra ar pelės laukelis. Tuo trapu, VivoBook S modeliai yra šiek tiek modernesni. Jie taip pat puikiai tinka namų naudojimui, darbui, mokslams, tačiau, pasižymi elegantiškesniais dizainais, geresnėmis specifikacijomis. Galima rasti skirtingų dydžių modelių, o geresnis procesorius bei kiti komponentai leis mėgautis naudojimusi be trukdžių. ASUS VivoBook Pro modelis yra dar modernesnis ir geresnis šios serijos nešiojamas kompiuteris. Tiesa, jo įsigyti jau gali ir nepavykti. Štai inovatyviausiu šios serijos nešiojamu kompiuteriu turėtume laikyti VivoBook Flip modelį. Jis turi pilnai atsiverčiantį, atlenkiamą ekraną, kuris leidžia nešiojamu kompiuteriu naudotis tarsi planšete. Tai itin universalus ir modernus pasirinkimas.

ASUS ZenBook

ZenBook serijos nešiojami kompiuteriai taip pat yra vieni populiariausių. Tai nešiojami kompiuteriai, kurie pasižymi aukšta kokybe, plonu ir lengvu dizainu. Šios serijos nešiojami ASUS kompiuteriai užtikrina puikų balansą tarp išskirtinės išvaizdos, galios ir patogumo. Nors ir yra brangesni, šios serijos nešiojami kompiuteriai garantuoja puikų veikimą. Šioje serijoje galima rasti ne tik skirtingų dydžių, standartinius ZenBook modelius, bet ir S tipo modelius. Šis modelis turi liečiamą ekraną, klasikinį dizainą ir tikrai išsiskiria iš kitų ZenBook kompiuterių. Asortimente randamas ir ZenBook Pro. Šie modeliai turi 4K raiškos ekranus, puikius procesorius, kurie užtikrina puikų veikimą. Taip pat, šioje serijoje yra ir Flip modelių. Tai atverčiami ir lengvai konvertuojami nešiojami kompiuteriai, kurie gali veikti kaip planšetės. Galiausiai, ZenBook serijoje randamas ir ZenBook Duo modelis. Tai inovatyvus nešiojamas kompiuteris su dviem ekranais, kurių vienas randamas šalia klaviatūros.

ASUS Chromebook

Populiarus ir praktiškas pasirinkimas. Chromebook serija suteikia itin platų nešiojamų kompiuterių pasirinkimą, kurie skiriasi ne tik dydžiais, bet ir tipais. Chromebook nešiojami kompiuteriai yra ploni, lengvi ir užtikrina ilgą akumuliatoriaus veikimo laiką. Dėl šios priežasties, šie ASUS nešiojami kompiuteriai yra puikus pasirinkimas studentams, moksleiviams. Naudinga paminėti ir tai, kad Chromebook serijoje galima rasti ir Flip modelių, kurie yra ir nešiojamas ir planšetinis kompiuteris viename.

ASUS ExpertBook 

ExpertBook serijos nešiojami kompiuteriai yra laikomi komercinio tipo nešiojamais kompiuteriais. Tai į produktyvumą orientuoti nešiojami kompiuteriai, kurie pasižymi išskirtiniu patvarumu, atsparumu. Galima rasti P ir B tipo modelius. ExpertBook B modeliai pasižymi geresnėmis specifikacijomis, dizainu. Teigiama, kad būtent šie modeliai yra be galo lengvi. Tuo tarpu, P tipo modeliai yra paprastesni. ExpertBook modeliai yra puikus pasirinkimas darbui, verslui, kadangi, ne tik pasižymi tam tinkamomis specifikacijomis, bet ir turi be galo ilgai veikiantį akumuliatorių.

Tai tik dalis populiariausių ir plačiausiai naudojamų ASUS nešiojamų kompiuterių serijų. Naudinga paminėti, kad šio gamintojo asortimente galima rasti ir žaidimams skirtų kompiuterių. Varle.lt svetainėje galima rasti itin platų ir įvairų ASUS nešiojamų kompiuterių pasirinkimą už gerą kainą. Na, o paspaudę šią nuorodą: https://www.varle.lt/nesiojami-kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/?f.s-rekomenduojama_paskirtis=%C5%BDaidimams, nukeliausite į užburiantį Gaming nešiojamų kompiuterių pasaulį, kuriame kiekvienas tikrai ras sau tinkamiausią kompiuterinių žaidimų kompanioną.

Užs. Nr. 169

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą