fbpx

Ką padovanoti žmonai metinių proga?

Dalintis:

Kiekviena ištekėjusi moteris trokšta jaustis ypatinga ir mylima, tačiau dažnai kasdieninė rutina ir nesibaigiantis darbų sąrašas tampa prioritetu, konkuruojančiu su kokybišku laisvalaikiu ir dėmesio skyrimu artimiesiems. Tuomet tenka atsigriebti, prisimenant bendras šeimos šventes ir sukaktuvių datas, kuomet galima savo mylimas moteris nudžiuginti ne tik staigmenomis, bet ir maloniomis dovanomis.

Dažnai dovanos moterims turi simbolinę reikšmę, todėl neverta spėlioti patiems vyrams ir stengtis pataikyti, nežinant konkrečiai apie ką moteris svajoja. Tad prieš planuojant nustebinti savo mylimą žmoną metinių ar kita proga, tikrai rekomenduojama atlikti namų darbus ir išsiaiškinti, ko ji tikėtųsi dovanų. Jokiu būdu nesugalvokite šia proga pagerinti buitį ir pirkti daiktus, reikalingus namams. Jūsų moteris gal ir nepasakys garsiai, kaip jūs ją nuvylėte savo fantazijos stoka, bet su laiku, jūs tikrai anksčiau ar vėliau sužinosite jos nuomonę šiuo klausimu. Kitas dalykas, kuo nerizikuokite – tai savo estetiniu skoniu. Jei jūsų bendradarbė pasigyrė naujais kvepalais garsiai, tai dar nereiškia, jog jūsų žmona džiaugsis gavusi juos dovanų. Tad jei negalite sau leisti dovanos, matuojamos karatais, tuomet pasistenkite savo mylimąją nustebinti savo išradingumu ir priminkite tas romantiškas akimirkas jūsų pažinties metu. Kad ir kokią dovanos idėją sugalvojote, faktas, kad kokybiškų šviežių gėlių puokštė tikrai nepamaišys. Tai tik padės sustiprinti šventės nuotaiką ir nuostabą jos akyse.

Jei sunku sužinoti, ko ji norėtų, leiskite rinktis jai pačiai arba bent jau švelniai nukreipkite ką ji galėtų rinktis, grožio procedūras ir spa paslaugas, romantišką savaitgalį pajūryje, degustacinę vakarienę žvakių šviesoje, o gal ekstremalias pramogas. Nesvarbu, ką pasirinksite, svarbiausia jūsų jausmai ir tarpusavio ryšys bei noras smagiai paminėti jums svarbią progą. Romantiški jausmai, šampano purslai ir jaukios akimirkos tik padės sukurti atmosferą, kurioje gims dar vieni gražūs prisiminimai, susiję su jūsų bendru gyvenimu santuokoje ir įveiktus sunkumus. Svarbiausia nepamirškite rodyti dėmesį tai, kuri kasdien yra šalia jūsų ir visapusiškai besąlygiškai jus palaiko ir žengia kartu pirmyn.

Užs. Nr. 67

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą