Ką reikia ir ko negalima daryti praradus raktą ar užsitrenkus durims?

Dalintis:

Automobilio arba namų raktų praradimas, netikėtai sugedusi spyna, užsitrenkusios durys ir kitos, panašaus pobūdžio situacijos tikrai nėra kasdienybė. Todėl su tokiomis situacijomis susidūrę žmonės dažniausiai pasimeta ir padaro labai neapdairių klaidų, kurios mažą nesklandumą paverčia labai didele problema. Taigi, ką reikėtų daryti susidūrus su tokiomis nedėkingomis situacijomis? Ir kokių veiksmų jokiu būdu nereikėtų imtis?

Kaip elgtis pametus automobilio arba būsto raktus?

Visų pirma, būtina paminėti, jog pamestų automobilio arba būsto raktų problemą efektyviausiai ir greičiausiai išsprendžia atsarginis raktų komplektas. Deja, tačiau atsarginiais raktais dažniausiai pasirūpina tik tie žmonės, kurie jau yra gavę gyvenimo pamoką, tai yra – kažkada pametę raktus. Susidūrus su tokia problema ir neturint atsarginių raktų, racionaliausia išeitis – avarinis atrakinimas. Žinoma, tokioje situacijoje tikrai nereikėtų eksperimentuoti patiems, avarinį būsto arba automobilio atrakinimą reikėtų patikėti profesionalams, teikiantiems tokio pobūdžio paslaugas. Saugumo dėlei, po ranka visada reikėtų turėti įmonių, kurios teikia avarinio atrakinimo paslaugas kontaktus, tam, kad susiklosčius nedėkingai situacijai problemą galima būtų išspręsti ne tik efektyviai, bet ir greitai.

Kaip elgtis sugedus lauko ar vidaus patalpų durų spynai?

Apie sutrikusį spynos funkcionalumą dažniausiai įspėja tam tikri pavojaus signalai. Keli iš jų – sunkesnis spynos atrakinimas arba užrakinimas arba tiesiog nesklandžiai veikianti, reguliariai stringanti, užsikertanti spyna. Pastebėjus tokius požymius, reikėtų nedelsti ir kuo skubiau tokią spyną sutvarkyti arba pakeisti nauja. Jeigu spyna jau sugedo, tuomet reikėtų kuo skubiau išsikviesti avarinio atrakinimo paslaugas teikiančius meistrus. Įprastai avarinis atrakinimas yra tikrai greitai suteikiama paslauga, kurią daugelis įmonių teikia ir savaitgaliais, ir vėlyvą vakarą ar net švenčių dienomis. Todėl sugedus spynai, su specialistais galima susisiekti iš esmės bet kuriuo paros metu.

Kaip elgtis netikėtai užsitrenkus durims?

Užsitrenkus durims, daugelis žmonių pradeda ieškoti „naudingos“ informacijos internete ir durų atrakinimo procesą stengiasi įgyvendinti savarankiškai. Užsitrenkusių durų atidarymas nėra toks jau paprastas darbas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tokių durų avarinis atrakinimas reikalauja ne tik patirties ir specialių įgūdžių, bet ir specialiai tokiam darbui pritaikytos įrangos. Eksperimentuojant ir bandant internete rastais metodais atrakinti duris, tikrai sau galima padaryti meškos paslaugą – sugadinti ne tik spyną, bet ir pačias duris. Norint išvengti didesnių rūpesčių, ir, savaime suprantama, didesnių finansinių išlaidų – užtrenktų durų atidarymą iš karto reikėtų patikėti profesionalams.

Kaip elgtis sugedus raktams su imobilaizeriu?

Šiais laikais kai kurios transporto priemonės turi raktus su imobilaizeriais. Tokie raktai genda pakankamai dažnai. Pastebėjus tam tikrus, raktų su imobilaizeriais, gedimo požymius, pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti – pabandyti pakeisti bateriją. Išsekusi, funkcionalumą praradusi baterija yra bene dažniausiai pasitaikanti tokių raktų gedimo priežastis. Jeigu pakeista baterija nepašalina gedimo, tuomet taip pat reikėtų kreiptis į avarinio atrakinimo paslaugas teikiančius specialistus, kurie neabejotinai greitai suras optimaliausią išeitį iš susiklosčiusios situacijos.

Norint išvengti nemalonių situacijų, susijusių su raktų pametimu, durų užsitrenkimu ar spynų gedimais, visada reikėtų imtis prevencinių priemonių, kurios maksimaliai sumažina tokių problemų atsiradimo riziką. Visgi, praktika rodo, kad atvejų, kada gali prireiktų avarinio atrakinimo paslaugų, išties yra ne taip jau mažai. Todėl visada reikėtų būti pasiruošus ir blogiausiam scenarijui. Jeigu norite savo telefone dėl viso pikto išsisaugoti specialistų, teikiančių avarinio atrakinimo paslaugas telefono numerį, siūlome užsukti į internetinę svetainę avarinis-atrakinimas.lt. Čia rasite tikrų specialistų kontaktus, kurie ne tik atrakina spynas, bet ir visas paslaugas suteikia itin greitai.

Užs. Nr. 49

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą