Ką reikia žinoti komplektuojant virtuvės baldus?

Dalintis:

Amžiuje, kai interjere leidžiama tiesiog viskas, o tendencijos keičiasi tarsi kaleidoskopas, tik mums patiems tenka nuspręsti, kokie virtuvės baldai mums labiausiai tinka. Apie skonius nediskutuotina, todėl šiame straipsnyje nekomentuosime jų išvaizdos, o kalbėsime apie populiariausių virtuvės baldų funkcionalumą.

Auksinės virtuvės dizaino taisyklės

Prieš renkantis virtuvės baldus svarbu apsvarstyti, kokia bus sienų ir grindų apdaila, nes sėkmingo įrengimo raktas – visiška harmonija ir derėjimas. Kitas svarbus aspektas yra pačių baldų apdaila. Jei nuspręsime rinktis laikui nepavaldų sprendimą, pavyzdžiui, medieną, didelių problemų nekils.

Pirmasis pagrindinis galvosūkis kyla renkantis baldų spalvą. Tada lygiai taip pat dažnai galvojame apie apdailą: matinė ar blizgi virtuvė? Toliau aptarsime populiariausius spalvinius sprendimus.

Blizgūs ar matiniai virtuvės baldai?

Jei šiuo metu svarstote, ar rinktis blizgius, ar matinius virtuvės baldus, turėtumėte atkreipti dėmesį į tokius veiksnius, kaip virtuvės dydis, jai tenkanti saulės šviesa, planuojamas naudoti apšvietimas ir tai, kaip dažnai gaminate maistą. Atsakymai į šiuos klausimus padės jums pasirinkti geriausią sprendimą.

Blizgios virtuvės yra bene geriausias sprendimas mažoms patalpoms, nes blizgios tekstūros suteikia gylio ir vizualiai jas padidina. Be to, dėl jų virtuvė atrodo erdvesnė. Jos taip pat idealiai tinka prastai apšviestiems interjerams, nes blizgūs baldai puikiai atspindi šviesą.

Matinius  virtuvės  baldus galime rinktis tik tada, jei turime didelę erdvę, nes tokie baldai sugeria šviesą. Taip pat turėtume pasirūpinti, kad mūsų virtuvėje būtų daug saulės šviesos ir geras apšvietimas.

Matiniai virtuvės baldai artimesni natūraliems sprendimams, todėl jie gerai atrodo derinami su medžio masyvu arba – pigesniame variante – su faneruotu priekiu. Dar vienas privalumas yra tas, kad juos lengviau palaikyti švarius nei blizgius baldus – pirštų antspaudų nesimato, tačiau riebalų dėmės – taip.

Populiariausiais pasirinkimas – baltos spalvos virtuvės baldų komplektai

Šią tendenciją galime sieti su skandinaviško arba modernaus stiliaus populiarumu, nes ir vienas, ir kitas mėgsta visus baltos spalvos atspalvius. Bet kokiu atveju nėra nieko nuostabaus. Baltos spalvos virtuvės baldų naudai visų pirma pasitarnauja jų universalumas (jie dera prie bet kokio stiliaus), taip pat paprastas išdėstymas. Juos galima lengvai derinti su medžiu, pavyzdžiui, mediniu stalviršiu, grindų lentomis ar siena virš stalviršio, arba su modernesniu akmeniu, pavyzdžiui, marmuru.

Tačiau rinkdamiesi baltus virtuvės baldus turime nepamiršti, kad tai reikli spalva, todėl geriausia rinktis tuos, kurie pagaminti iš geros kokybės medžiagų. Geriausiai atrodo lakuoti mdf fasadai.

Pilkos spalvos virtuvės baldai

Iš karto po baltos spalvos virtuvių seka pilkos spalvos virtuvės, kurios yra viena didžiausių 2017 m. tendencijų. Galime rinktis šviesaus pelenų arba tamsaus grafito, pereinančio į juodą spalvą baldus – viskas priklauso nuo mūsų pageidavimų ir, svarbiausia, nuo virtuvės dydžio (venkite tamsių baldų, jei neturite didelės erdvės).

Tamsūs virtuvės baldai ne tik atrodo netradiciškai, bet ir į virtuvę įneša santūrios elegancijos. Tokia virtuvė pirmiausia patiks nestandartinių ir originalių sprendimų, kurie kartu yra praktiški ir funkcionalūs, gerbėjams. Tamsios spalvos baldai suteikia neįprasto komforto ir laisvės, nes jie labiau „pritaikyti“ mūsų kulinarinei veiklai (t. y. po kiekvieno valgio ruošimo mums nereikia nuvalyti fasadų, kaip kad būna su baltais baldais).

Užs. Nr. 152

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą