Ką reikia žinoti norint namą šildyti kietu kuru?

Dalintis:

Nors vasaros ir rudens sandūra kartais lepina saule ir šiluma, tačiau temperatūros kritimas pastebimas. Pats metas pasitikrinti, kurios šildymo sistemos yra efektyviausios ir ekonomiškiausios, o kartu patogiausios ir saugios aplinkai.

Kad būtų malonu būti namuose, kambariuose būtina palaikyti optimalią oro temperatūrą bet kuriuo metų laiku. Rudens, žiemos ir pavasario sezonais būtina naudoti centrinį šildymą ar kitą šildymo sistemą. Šildymo sistemos skiriasi, kaip ir pastatai, vienus džiugina grindinis šildymas visuose namuose, kiti neįsivaizduoja jaukių vakarų be liepsnojančios gyvos ugnies krosnelėje.

Išsirinkti tinkamą krosnelę nėra lengva užduotis. Prieš pirkdami židinio krosnelę, pirmiausia turite sau atsakyti į keletą svarbių klausimų, įskaitant tai, kokios krosnelės jums reikia – ketaus ar plieno.

Ketaus krosnelės

Ketaus krosnelės yra tradicinis pasirinkimas, o tai atspindi ir jų dizainas. Gamybos metu ketaus krosnys surenkamos iš paruoštų ir iš anksto išlietų ketaus dalių, kurios tvirtinamos įvairiais būdais, o vėliau sandarinamos. Šis metodas yra sudėtingesnis ir brangesnis.

Plieninės krosnelės

Plienas, skirtingai nei ketus, yra labiau kali medžiaga. Plieninės krosnys dažniausiai gaminamos iš vieno plieno lakšto gabalo, kuriam suteikiama norima forma ir suvirinama. Šis metodas yra labai universalus, kai reikia gaminti sudėtingų konstrukcijų ir formų krosnis, kurių kartais neįmanoma pagaminti iš ketaus.

Ketaus ir plieninių židinių krosnelių funkcionalumas.

Tiek ketaus, tiek plieninės kokybiškos krosnelės gali atlikti tas pačias funkcijas ir turėti tokią pačią šildymo galią, lauko oro padavimą, dvigubą degimą, atvirą degimą ir pan. Tačiau yra vienas svarbus skirtumas, kuris yra susijęs su šilumos išlaikymo klausimu. Svarbu suprasti, ko norite iš savo krosnelės. Jei krosnelė pirmiausia reikalinga kaip šildymo prietaisas, ketaus krosnelė bus geriausias pasirinkimas, nes ketus yra labiau šilumą sunaudojanti medžiaga. Jis išlaiko ir sulaiko šilumą net ir visiškai sudegus malkoms krosnyje. Kita vertus, plieninės krosnys atšąla beveik vos tik užgesus ugniai krosnyje.

Šiandien daugybę modelių, pristatoma specializuotose prekybos vietose ir internetinių parduotuvių svetainėse, vilioja savo išvaizda, techninėmis charakteristikomis ir informatyviu aprašymu. Tačiau svarbiausia suprasti niuansus, kad po pristatymo gautume šildymo prietaisą, kuris atitiktų jūsų norimą rezultatą.

Užs. Nr. 68

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą