Ką svarbu žinoti, jei ieškote paskutinės minutės kelionės?

Dalintis:

Nors kelionių agentai vis primena, kad iš anksto planuojamos atostogos neretai reiškia mažiau streso ir išlaidų, vis dėlto, paskutinės minutės pasiūlymai išlieka itin paklausūs. Kartais kelionės planas atsiranda spontaniškai ir pasiduoti šiam spontaniškam nuotykiui išties smagu, o kartais atostogų planuoti tiesiog neleidžia nenuspėjamas darbų tvarkaraštis. Kad ir kaip bebūtų, kelionių agentai sako – kartais sumaniai rinkdamiesi ir paskutinės minutės pasiūlymus, išties galite ne tik nustebinti save, bet ir sutaupyti. Apskritai, ką svarbu žinoti?

Jei įmanoma, į datą pažiūrėkite „lanksčiau“

Besidairydami tobulo paskutinės minutės pasiūlymo, nepamirškite – kartais vos kelių dienų skirtumas gali lemti pasiūlymų kiekį ar sąlygas (kainą, viešbutį ir t. t.). Paprastai tariant, „lanksčiau“ pasižiūrėjus į paskutinės minutės kelionės datas, galima įvertinti tik per kelias dienas besiskiriančius pasiūlymus ir pasirinkti geriausią – galbūt su geresniu viešbučiu ar už prieinamesnę kainą.

Jeigu nėra tikslių dienų, kuriomis būtent galite atostogauti, neskubėkite rinktis datų, pradžioje pasidomėkite pasiūlymais – pasiūlymų filtre pasirinkite ne tikslias datas, o tiesiog tą mėnesį. Jei norite save nustebinti ir leistis į spontanišką nuotykį, galite net nepasirinkti konkrečios šalies, o tiesiog pasižiūrėti, kur kelionių agentūros siūlo vykti paskutinę minutę.

Nustatykite aiškų paskutinės minutės kelionės biudžetą ir įsigilinkite į pasiūlymų sąlygas

Lygiai taip pat kaip ir planuodami atostogas iš anksto, prieš pradėdami paskutinės minutės kelionės paieškas, nusistatykite apytikrį biudžetą. Paskutinės minutės pasiūlymai gali būti puikus būdas sutaupyti, tačiau svarbu įvertinti tai, kas įeina į pasiūlymo paketą – neskubėkite įsigyti kelionės nepatikrinę, kas tiksliai įeina į pasiūlymą. Galbūt tai tik skrydžiai ir viešbutis, o gal ir transportas iki gyvenamosios vietos ar viena kita pramoga. Apskritai, atidžiai perskaitykite visas sąlygas. Taip pat svarbu suprasti taisykles kelionės atšaukimo ar keitimo atžvilgiu.

Skaitykite atsiliepimus ir rekomendacijas

Kelionių agentūrų interneto svetainėse rasite ne vieną pasiūlymą, kuris vilioja kaina, tačiau svarbesnis už šią yra kainos ir kokybės santykis. Norisi, kad turima suma būtų išnaudota maksimaliai – kokybiškam poilsiui, patogiam viešbučiui, skaniam maistui ir pan. Daug ką pasako, pavyzdžiui, viešbučio įvertinimas – tikėtina, kad poilsis penkių žvaigždučių viešbutyje pasiūlys daugiau privalumų, nei keturių žvaigždučių ar dar žemesnio įvertinimo poilsio oazė. Žinoma, kai jau atsirinkote kelis variantus, laikas plačiau pasidomėti potencialiomis atostogų vietomis patiems.

Jeigu kelionę įsigyjate iš kelionių agentūros, būtinai perskaitykite ankstesnių keliautojų atsiliepimus, kaip jie vertina kelionių agentų darbą ir paskutinės minutės pasiūlymų kokybę. Ieškodami daugiau informacijos apie apgyvendinimo vietą internete, atkreipkite dėmesį į atsiliepimus apie apgyvendinimą, klientų aptarnavimą ir bendrą patirtį. Nepatingėkite paieškoti informacijos, kuri leis lengviau apsispręsti ir mėgautis išties kokybišku poilsiu.

Neturite laiko nuodugnioms gero pasiūlymo paieškoms? Kreipkitės į kelionių agentūrą

Paskutinės minutės atradimai kartais nustebina netikėtai, tačiau dažniausiai geriausių pasiūlymų paieškos reikalauja laiko ir kantrybės. Jeigu neturite pakankamai patirties ieškant kelionių, neturite tam laiko ar turite tikslų biudžetą, kurio nenorite viršyti, išties verta kreiptis į kelionių agentus. Jiems galėsite įvardinti apytikres kelionės datas, galbūt norimas kelionės kryptis bei savo lūkesčius, o jie pateiks jūsų biudžetą bei norus atitinkančius pasiūlymus aktualiomis datomis.

Idealu, jei savo atostogas galite suplanuoti iš anksto, tačiau jei to padaryti nepavyksta – paskutinės minutės pasiūlymai gali būti puiki išeitis sutaupyti. Kartais nepilnai užsipildžius skrydžių vietoms ar viešbučiams kelionių agentai sulaukia išties patrauklių pasiūlymų už prieinamą kainą. Jeigu nenorite sukti galvos ir ieškoti skrydžių bilietų ir apgyvendinimo variantų atskirai, verta peržiūrėti kelionių agentūrų siūlomus variantus, kur viskas jau sudėliota už jus.

Užs. Nr. 112

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą