Kaip elgtis darbo kompiuteryje aptikus virusą?

Dalintis:

Kas yra kompiuterinis virusas? Kompiuterio virusas yra nedidelė programinė įranga, kuri plinta iš vieno kompiuterio į kitą ir trukdo kompiuterio darbui. Kompiuterio virusas gali sugadinti arba ištrinti kompiuterio duomenis, naudoti el. pašto programą virusui paskleisti į kitus kompiuterius arba net ištrinti viską, kas yra standžiajame diske. Kompiuteriniai virusai dažnai plinta per el. pašto pranešimų priedus arba momentinių pranešimų žinutes. Todėl niekada neturėtumėte atidaryti el. laiško priedo, nebent žinote, kas atsiuntė pranešimą arba tikitės el. laiško priedo. Virusai gali būti užmaskuoti kaip juokingų vaizdų, sveikinimo atvirukų arba garso ir vaizdo failų priedai. Kompiuteriniai virusai plinta ir per parsisiuntimus internete. Jie gali būti paslėpti piratinėje programinėje įrangoje arba kituose failuose ar programose, kuriuos galite atsisiųsti.

Kaip pašalinti kenkėjiškas programas, pvz., virusus, šnipinėjimo programas ar nesąžiningą saugos programinę įrangą?

Pašalinti kompiuterio virusą ar šnipinėjimo programas gali būti sunku be kenkėjiškos programinės įrangos pašalinimo įrankių. Kai kurie kompiuteriniai virusai ir kita nepageidaujama programinė įranga iš naujo įdiegiami po to, kai virusai ir šnipinėjimo programos yra aptinkami ir pašalinami. Laimei, atnaujinę kompiuterį ir naudodami kenkėjiškos programinės įrangos šalinimo įrankius galite padėti visam laikui pašalinti nepageidaujamą programinę įrangą.

Norėdami pašalinti kompiuterio virusą ir kitą kenkėjišką programinę įrangą, atlikite šiuos veiksmus iš eilės. Įdiekite naujausius naujinimus iš „Microsoft Update“.

Pastaba

Kompiuterio virusas gali neleisti jums pasiekti „Microsoft Update“ svetainės ir įdiegti naujausius naujinimus. Rekomenduojame nustatyti, kad automatinių naujinimų paslauga veiktų automatiškai, kad kompiuteris neprarastų jokių svarbių naujinimų.

Naudokite nemokamą Microsoft Safety Scanner

„Microsoft“ siūlo nemokamą internetinį įrankį, kuris nuskaito ir padeda pašalinti galimas grėsmes iš jūsų kompiuterio. Norėdami atlikti nuskaitymą, eikite į „Microsoft Safety Scanner“ svetainę. Naudokite „Windows“ kenkėjiškos programinės įrangos pašalinimo įrankį. Rankiniu būdu pašalinkite nesąžiningą saugos programinę įrangą Jei nesąžiningos saugos programinės įrangos nepavyksta aptikti arba pašalinti naudojant „Microsoft Safety Scanner“ arba „Windows“ kenkėjiškos programinės įrangos pašalinimo įrankį. Daugiau informacijos skaitykite internetiniame puslapyje https://www.distributor.lt/antivirusines-programos/withsecure/categories.aspx?CatID=8745.

Užs. Nr. 125

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą