Kaip išsirinkti batelius?

Dalintis:

Moterys pirmojo pasimatymo metu visada atkreips dėmesį į vyro batus. Žinote, kodėl? Atsakymas paprastas. Žmogaus batai gali atskleisti daug įdomių dalykų apie žmogų, jo asmenybę, gyvenimo būdą ir t.t. Štai kodėl ir pačios moterys besirinkdamos batelius tam sugaišta daug laiko. O ar žinote, kas moterį džiugina beveik taip pat, kaip vyras švariais ir tvarkingais batais? Žinoma, tai drabužių išpardavimas!

Kokius batelius pasirinkti laisvalaikiui, kasdienai ir sportinei veiklai?

Slip on, sneakers batai, sportbačiai, teniso bateliai ir kedai yra batai, kurie puikiai tinka laisvalaikiui, kasdienai ir sportui. Prisiminkite, kad ne visi sportinio tipo batai tinka sportui, todėl besirinkdamos batus būtinai atkreipkite į tai dėmesį. Aktyviam laisvalaikiui, ilgiems pasivaikščiojimams rinkitės batus, kurie turi kietesnį ir storesnį padą. Sportui namuose arba sporto salėje rinkitės minkštą ir lankstų padą turinčius batus, nes jie yra sukurti taip, kad amortizuotų bei švelnintų smūgius, tenkančius sąnariams.

Kokie bateliai tinkami darbui biure?

Darbui biure puikiai tinka klasikiniai aukštakulniai bateliai smailesniu priekiu, klasikinės balerinos, suvarstomi raišteliais arba užsegami priekyje esančia sagtimi bateliai. Visi šie bateliai yra priskiriami klasikiniams modeliams, todėl juos galėsite lengvai priderinti. Odiniai, eko odos, verstos odos arba lakuoti bateliai puikiai derės tek prie kelnių, tiek prie sijono, tiek prie suknelės.

Kokie bateliai tinka šventiniam vakarui?

Avalynės šventei pasirinkimas didžiąja dalimi priklauso nuo to, kokioje aplinkoje vyks šventė. Jeigu švenčiate mieste su draugais ir šeima, galite rinktis ir klasikines basutes, žemakulnius batelius arba batelius su vadinamuoju „kitten“ kulniuku. Jeigu šventė vyks gamtoje, rinkitės žemakulnius batelius arba espadriles. Jeigu ruošiatės dalyvauti oficialiame šventiniame vakare, rinkitės aukštakulnius batelius, o jeigu negalite arba nenorite jų dėvėti, ne ką blogesnis pasirinkimas bus ir bateliai su platforma.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis aukštakulnius?

Pirmiausia, tai tinkamas aukštakulnių batų dydis. Įsprausti koją į labai gražius, bet per mažus batelius yra įmanoma, bet neracionalu, todėl visada rinkitės savo dydžio aukštakulnius. Visų antra, įvertinkite aukštakulnių batų pado linkį, nes nuo jo priklauso avalynės patogumas. Tam, kad jūsų pėda nebūtų „įkalinta“ horizontalioje padėtyje, aukštakulnių padų padas turėtų būti lankstus. Trečia, prisiminkite, kad aukštas kulniukas savaime neparodo, kad aukštakulniai bus nepatogūs. Jeigu aukštakulnių padas ir pagrindas yra patogūs, puikiai jausitės avėdama ir 8 cm ar aukštesnio kulniuko aukštakulnius. Ketvirta, nesirinkite aukštakulnių, kurių „noselė“ nepatogi ir ankšta, t.y., jei jūsų pirštai nuolat remsis į batelių priekį, jausite skausmą, kojos greitai pavargs ir t.t. Pažymėtina, kad patogiausi aukštakulniai bateliai su lengvai užapvalinta batų „nosele“. Ir, galiausiai, penkta: medžiagos, iš kurių pasiūti jūsų išsirinkti aukštakulniai. Žinoma, sveikiausias ir ilgaamžiškas pasirinkimas yra natūralios odos avalynė, tačiau kiekvienas renkasi pagal savo galimybes ir pomėgius. Iš sintetinių medžiagų pagaminti bateliai yra pigesni, jie atrodo tikrai gražiai, tačiau tarnauja ženkliai trumpiau nei, pavyzdžiui, natūralios odos batai. Jeigu mėgstate lakuotos odos aukštakulnius batelius, prisiminkite, kad jie tikrai greitai „neprasitampys“ todėl rinkitės tik savo dydžio batelius. Minkštesni ir greitai prie pėdos prisitaikantys yra verstos odos aukštakulniai, tačiau jie reiklesni priežiūrai. Savo svajonių aukštakulnius tikrai rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.diavolesa.lt/32-bateliai.

Užs. Nr. 17

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą