fbpx

Kaip išsirinkti geriausią išmanųjį laikrodį?

Dalintis:

Išmanusis laikrodis – tai vienas tų įrenginių, kuris ne tik skatina daugiau judėti, bet taip pat leidžia stebėti įvairius sveikatos rodiklius. Šis aksesuaras padeda papildyti individualų stilių bei džiugina daugybe įvairių funkcijų, tačiau renkantis tinkamiausią įrenginį visada svarbu atsižvelgti į keletą esminių kriterijų. Internetinėje svetainėje https://bigbox.lt/123457015-ismanieji-laikrodziai rasite tikrai nemažą tokių prietaisų asortimentą, taigi, įvertinkite pagrindinius žemiau išvardintus kriterijus, ir tai jums tikrai padės priimti sprendimą.

Laikrodžio sinchronizacija

Išmanusis laikrodis sinchronizuojamas su telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, todėl svarbu pasidomėti, kokiai operacinei sistemai yra pritaikytas šis aksesuaras. Sutampančios operacinės sistemos leidžia išnaudoti visas įrenginio galimybes: galėsite ne tik stebėti nueitą atstumą ir sudegintas kalorijas, bet taip pat turėsite galimybę priimti ir atmesti įeinančius skambučius, skaityti žinutes, gauti priminimus apie numatytus vizitus, ir t.t.

Funkcionalumas

Dauguma šiuolaikinių išmaniųjų laikrodžių turi iš tiesų nemažai funkcijų, todėl naudinga išsiaiškinti, kokias jų turi jus dominantis įrenginys. Pavyzdžiui, išmanusis laikrodis gali sekti miego režimą, matuoti ne tik nueitą, bet ir nuvažiuotą atstumą, ir t.t. Skirtingų įrenginių funkcionalumas gali smarkiai varijuoti, todėl turėtumėte pasvarstyti, kokios funkcijos jums bus pačios naudingiausios.

Dizainas

Nors dažniausiai pasirenkami sportiniai išmanieji laikrodžiai, tačiau jų dizainas gali labai skirtis. Toks laikrodis dažniausiai yra naudojamas kiekvieną dieną, todėl vertėtų įsitikinti, ar jis derės prie jūsų susikurto įvaizdžio.

Atsparumas vandeniui

Dauguma išmaniųjų laikrodžių nėra atsparūs drėgmei, todėl jų nereikėtų naudoti drėgnose patalpose (baseine, vonioje, ir t.t.). Vis dėlto, prekyboje galite rasti ir tokių išmaniųjų laikrodžių, kurie yra atsparūs vandeniui.

Matmenys ir svoris

Dauguma išmaniųjų laikrodžių yra labai lengvi (sveriantys iki 25 gramų), tačiau kai kurie jų yra sunkesni. Jei išmanųjį laikrodį segėsite nuolatos, geriausia rinktis tokį, kurio svoris yra ganėtinai mažas. Taip pat atkreipkite dėmesį į laikrodžio ekrano dydį – dažniausiai jo įstrižainė svyruoja nuo 1,2 iki 1,7 colio.

Baterijos talpa

Kuo talpesnė yra išmaniojo laikrodžio baterija, tuo ilgiau jis gali veikti be papildomo įkrovimo. Baterijos talpumas yra matuojamas miliamperais į valandą (mAh) – kuo didesnis yra šis parametras, tuo ilgesnis yra prietaiso veikimas (įprastai baterijos talpa svyruoja nuo 50 iki 400 mAh). Itin funkcionalūs prietaisai dažniausiai turi būti įkraunami kas 18-24 h, tačiau kai kurie jų be įkrovimo gali veikti ilgiau nei savaitę.

Ekrano tipas

Skiriami keli pagrindiniai išmaniųjų laikrodžių ekranų tipai:

  • AMOLED ekranai džiugina spalvingumu, puikiu atsinaujinimo dažniu ir geresniu matymo kampu;
  • OLED ekranai išsiskiria greitu reagavimo laiku, kokybe ir ganėtinai žema kaina;
  • LCD ekranai vertinami dėl ryškumo ir gana nedidelės kainos;
  • TFT ekranai pasižymi nedidele kaina ir geru kontrastu, tačiau šių ekranų matymo kampas yra kiek siauresnis nei kitų;
  • MIP ekranai džiugina aukšta vaizdo kokybe ir baterijos tausojimu.

Kaina

Išmaniųjų laikrodžių kaina gali labai skirtis, todėl prieš įsigydami tokį įrenginį galite pasvarstyti, kokią pinigų sumą galite skirti šiam prietaisui: jei išmaniojo laikrodžio paieškas vykdysite internetinėje parduotuvėje, turėsite galimybę pasirinkti prekių atranką pagal tam tikrą nustatytą kainų intervalą.

Užs. Nr. 177

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą