Kaip išsirinkti kūno svarstykles?

Dalintis:

Svarstyklių spektras rinkoje didžiulis, todėl jei renkatės sau naujas, verta iš anksto nusistatyti, kurie kriterijai jums aktualūs. Taip pasirinkimo procesas bus šiek tiek paprastesnis, greitesnis, o išsirinksite tai, kas poreikius atitiks geriausiai. Tad kaip išsirinkti kūno svarstykles naudojimui namuose?

Tipas

Pirmiausia nuspręskite, norite mechaninių, elektroninių ar šiuolaikiškų išmaniųjų svarstyklių. Jei domina maksimalus funkcionalumas ir labai plačios naudotojų galimybės, nedvejodami pirmenybę teikite išmaniosioms. Puikus variantas gali būti vieno iš geriausiai vertinamų prekės ženklų produkcija – Medisana svarstyklės.

Sveriamoji galia

Kitas dalykas, į kurį dėmesį atkreipti būtina, yra maksimali sveriamoji galia. Rasite pagal šį kriterijų tikrai įvairių variantų.

Papildomos funkcijos

Jei jums užtenka tik kūno svorio matavimo funkcijos, tai galite rinktis ir iš paprasčiausių variantų – jei gamintojas patikimas, tai gaminys tikrai nenuvils kokybe ir tarnaus ilgai. Bet sutikite, šiuolaikiniai vartotojai gana išrankūs ir bazinėmis funkcijomis pasitenkina rečiau. Tad jei norite aukšto funkcionalumo, rinkitės svarstykles, kurios matuoja ir kaulų masę, kūno skysčių kiekį, kūno riebalų masę, raumenų masę ir kt. Tokie matmenys leis tiksliai stebėti savo kūną, jo pokyčius, sekti dinamiką.

Bluetooth, WiFi

Privalumas  bus Bluetooth ir / ar WiFi funkcijos, leisiančios matavimo duomenis lengvai perkelti į išmaniuosius įrenginius ir išsisaugoti, apdoroti.

Keli naudotojai

Jei svarstyklėmis naudosis daugiau šeimos narių, svarbu, kad prietaisas įsimintų kelių skirtingų naudotojų duomenis.

Daugiau įvairių gamintojų svarstyklių rasite čia.

Užs. Nr.92

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą