Kaip išsirinkti vaikišką vežimėlį šaltajam metų laikotarpiui?

Dalintis:

Žiema jau visai čia pat, bet net ir nesulaukus jos lauke jau jaučiama žema, net iki 0°C nukrentanti, temperatūra, tačiau tai nereiškia, kad laikas nustoti vaikščioti su vaiku lauke. Vis dėlto, norint vaikštinėti lauke net ir lietingomis bei vėjuotomis dienomis, reikėtų pasirūpinti ne tik šilta vaiko apranga, bet ir saugiu, patogiu bei įvairioms kelių sąlygoms tinkančiu vaikišku vežimėliu.

Žinoma, vienas vežimėlis visiems tėveliams tikrai netiks, nes vieniems reikia sportinio vežimėlio, kurį būtų galima stumti net ir bėgiojant, o užmiestyje gyvenančioms šeimoms svarbu, kad vežimėlį būtų galima nesunkiai stumti per sniegą. Galų gale skiriasi ir vežimėliui skiriamos pinigų sumos dydis.

Taigi, ko reikia, kad vaikiški vežimėliai galėtų gerai apsaugoti vaiką nuo atšiauraus oro, o tėveliams vežimėliu būtų patogu naudotis?

Kuo didesnė uždanga

Vaikštant lauke šaltuoju metų laiku, oras gali bet kada pasikeisti – tiek sniegas, tiek lietus nėra naudingas mažamečiams vaikams. Todėl reikėtų rinktis vežimėlį su kuo didesne uždanga. Uždangos yra reguliuojamos ir gali būti visai atveriamos, kai oras lauke gražus ir šiltas, bet gera žinoti, kad, reikalui esant, uždangą galima užlenkti, apsaugant vaiką nuo vandens ir vėjo.

Blokuojami priekiniai ratai

Beveik visuose vežimėliuose yra įmontuoti į visas puses laisvai sukinėjami priekiniai ratai geresniam manevringumui ir jie tikrai veiksmingi, kai vežimėlis stumiamas lygiu ir neslidžiu paviršiumi. Vis dėlto ant sniego, purvo bei ledo tokio tipo ratai gali prilygti košmarui – ratai aplimpa purvu arba sniegu, nuolat sukinėjasi ir labai apsunkina vežimėlio stūmimą.

Jeigu ieškote vežimėlio, kurį ruošiatės naudoti ir prastomis oro sąlygomis ant netolygių paviršių, rekomenduojame įsitikinti, kad priekiniai vežimėlio ratai yra blokuojami. Tokiu atveju ratai išlaikys tiesią kryptį ir lengviau įveiks įvairias kliūtis.

Dideli ratai

Ruošiatės vežimėlį naudoti užmiestyje, kaime, parke? Pamirškite modelius su mažais plastikiniais ratukais, nes per sniegą tokius vežimėlius bus lengviau nešti nei stumti. Norint, kad ratai suktųsi net ir važiuojant purvu bei sniegu, jie turėtų būti kuo didesni ir geriausiu atveju su pripučiamomis padangomis. Pripučiamos padangos ne tik bus platesnės, bet ir minkštesnės, todėl nesunkiai sugers kelio nelygumus, suteikdamos daugiau komforto vaikui ir tėveliams.

Nuotrauka iš pexels.com

Nepamirškite ir pagrindų

Kad ir kokioms oro sąlygoms pirktumėte vežimėlį, tai vis tiek yra vaikiškas vežimėlis ir būtina atkreipti dėmesį į svarbiausias ypatybes. Kaip jau minėjome, skirtingiems tėveliams dažnai reikalingi skirtingi vežimėliai, todėl yra nemažai dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ieškant naujo vežimėlio.

Kaina

Jauni tėveliai labai dažnai nustemba, kai pradeda domėtis vaikiškų vežimėlių kainomis – jos tikrai gali būti didelės. Norėdami „apsisukti“ pigiau, gali rasti nemažai gerų vežimėlių už mažiau nei 200–300 eurų, tačiau aukštos kokybės modeliai gali siekti ir 600–700 eurų.

Svoris

Modernūs vaikiški vežimėliai gali sverti tiek 5, tiek 15 kilogramų. Sunkesni vežimėliai įprastai yra tvirtesni, turi tvirtesnius ratus ir geriau tinka bėgiojimui, kadangi judant didesniu greičiu jis išlieka stabilus. Lengvesni modeliai puikiai tinka daug keliaujantiems mieste, kadangi juos lengva įkelti į troleibusą bei nešti laiptais.

Vežimėlių rūšys

Jau minėjome, kad sportuoti mėgstantys tėveliai ir mamytės gali rinktis sportinius vežimėlius, tačiau yra gausybė kitų rūšių, kurios padeda rasti tinkamiausią modelį daug greičiau. Pavyzdžiui kelioniniai vežimėliai yra labai lengvi bei kompaktiški, todėl juos paprasta visur gabenti ir talpinti, dvigubi vežimėliai turi dvi vietas ir puikiai tinka dvynukams, tačiau tokie vežimėliai yra šiek tiek sunkesni.

Nusistatykite, kokią kainą galite skirti naujam vežimėliui ir ko iš jo jums reikia labiausiai. Internetinėje parduotuvėje Senukai.lt siūlomi įvairiausių rūšių vaikiški vežimėliai kiekvienam tėveliui – užeikite ir išsirinkite jau dabar!

Užs. Nr. 159

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą