fbpx

Kaip paprastai įšildyti nešildomas patalpas?

Dalintis:

Buvo ilga, šalta žiema ir, deja, ji dar nesibaigė. Nors galėjote išlaikyti šiltą savo svetainę ir miegamąjį, galite drebėti skalbdami, dirbdami garaže arba leisdami laiką rūsyje. Šiose vietose dažnai trūksta izoliacijos, taip pat šildymo ir vėsinimo sistemų. Tačiau yra veiksmų, kurių galite imtis, kad šios zonos būtų šiltesnės.

Garažo duris laikykite uždarytas ir visus įėjimus uždenkite sandarinimo juosta. Tai taip pat bus naudinga bet kokioms besiribojančioms patalpoms, įskaitant skalbyklos / buitines patalpas, rūsius ir palėpes.

Be to, ant bet kokių įėjimų ir išėjimų įrengus apsaugines juosteles ir durų ,,šlavimą“, šaltas oras nepateks į vidų. Sunkios užuolaidos ant bet kokių langų taip pat padės izoliuoti šilumą viduje. Jei yra ventiliacijos angų, įsitikinkite, kad jos neužsikimšusios. Nors vargu ar šildysite garažo patalpas, gali būti, kad jūsų rūsyje, skalbykloje, pagalbinėse patalpose ar palėpėje yra užblokuotos arba uždarytos ventiliacijos angos. Įsitikinkite, kad jos yra atviros, kad galėtumėte visapusiškai išnaudoti šilumą, kuri jau cirkuliuoja jūsų namuose.

Pridėkite kilimėlių ir kitų tekstilės gaminių. Sunku jaustis šiltai ir patogiai, kai keliate koją ant vėsių cementinių grindų. Teritoriniai kilimėliai labai padeda nebaigtoms erdvėms.

Būkite atsargūs su patalpų šildytuvais.

Investavimas į aukštos kokybės patalpų šildytuvą yra puikus būdas šildyti erdvę nepažeidžiant biudžeto. Elektriniai šildytuvai gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų. Tačiau rekomenduojama tai naudoti laikinai. Jei tuo labai pasitikėsite, pastebėsite, kad elektros sąskaita padidės. Patartina, kad prieš išeidami iš kambario išjungtumėte įrenginį.

Konvekciniai patalpų šildytuvai:  šie įrenginiai šilumą generuoja lėtai, o šiltas oras linkęs likti ilgai po išjungimo. Priklausomai nuo modelio, šiuos šildytuvus galite pritvirtinti tiesiai prie sienos kaip nuolatinį kambario šildymo įrenginį arba naudoti nešiojamus. Konvekciniai patalpų šildytuvai veikia beveik visiškai tyliai, o kai kurie naudoja ventiliatorius šilumai cirkuliuoti po kambarį.

Spinduliniai patalpų šildytuvai: norėdami greitai generuoti šilumą, šie patalpų šildytuvai vamzdžiais cirkuliuoja skystį, dažniausiai diaterminę alyvą. Jie geriausiai tinka vietiniam šildymui, pvz., kad kojos būtų šiltos, kol dirbate prie stalo, o ne šildyti visą kambarį.

Laidūs patalpų šildytuvai: elektriniuose įjungiamuose patalpų šildytuvuose šilumai gaminti naudojami kaitinimo elementai, panašiai kaip skrudintuvo orkaitėje. Juose dažnai yra ventiliatorius, stumiantis šildomą orą į kambarį.

Užs. Nr. 34

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą