Kaip prižiūrėti spalvotus drabužius, kad jų spalva ilgiau išliktų ryški?

Dalintis:

Skalbimo priemonės mūsų kasdieniniame gyvenime yra neatsiejamas dalykas. Išmokus skalbti tamsius ir juodus drabužius, jie išliks gyvybingi, o šviesesni drabužiai bus apsaugoti nuo spalvų perdavimo. Jei norite, kad jūsų drabužių spinta atrodytų gaivi, svarbu žinoti, kaip išvengti juodų ir tamsių drabužių išblukimo. Šiame vadove pateikiami paprasti veiksmai gali padėti išsaugoti drabužius, kad jie atrodytų geriausiai. Dėl ko drabužiai blunka? Drabužiai skalbimo ciklo metu linkę blukti dėl skalbimo karštu vandeniu, stiprių ploviklių, maišymo skalbimo metu ir perdžiūvimo. Patys dažai taip pat gali sukelti kraujavimą ir išblukimą, jei jie nėra gerai nustatyti arba jei tam tikram audiniui buvo naudojami netinkamo tipo dažai. Dėl trinties tarp drabužių taip pat gali lūžti audinio pluoštai, todėl išvaizda gali išblukti.

Šie veiksniai turi įtakos jūsų drabužių dažams, tačiau juos galima sumažinti švelniai plaunant drabužius šaltu vandeniu, taip pat džiovinant ore, kad būtų išvengta perdžiūvimo. Kad juodi drabužiai ir juodi džinsai būtų tamsūs, švelniai išskalbkite drabužius šaltame vandenyje. Kad neišbluktų, džiovyklėje būtinai naudokite žemą temperatūrą arba džiovinkite oru. Nepamirškite visada patikrinti priežiūros etiketę ant drabužių, kad gautumėte tinkamų skalbimo ir priežiūros instrukcijų. Prieš skalbdami drabužius, visada patikrinkite, ar drabužių priežiūros etiketėje yra tinkamos skalbimo ir džiovinimo instrukcijos, įskaitant visus cheminio valymo reikalavimus. Priežiūros etiketės simboliai ir skalbimo bei džiovinimo rekomendacijos gali padėti išvengti išblukimo, kad jūsų drabužiai atrodytų ryškūs ir nauji, taip pat išvengtų gedimo. Priežiūros etiketė praneš, ar jums reikia normalaus ar subtilaus ciklo. Subtilūs ciklai yra trumpesni ir švelnesni, todėl puikiai tinka skalbti tamsius ar juodus drabužius.

Tamsių drabužių rūšiavimas prieš skalbimą padeda išvengti dažų pernešimo ir spalvos įsisavinimo naudojant šviesesnes spalvas. Be to, atskirdami skalbinius pagal audinio tipą ir svorį, galite išvengti nepageidaujamų pūkelių ir tamsių audinių susisluoksniavimo, dėl kurių išvaizda gali išblukti, pasenti. Tiesą sakant, jei patvarūs audiniai, tokie kaip džinsinis audinys, skalbimo ciklo metu trinasi į subtilesnius audinius, tai gali dar labiau susidėvėti subtilesnius gaminius, o tai gali atrodyti nepatogiai.

Užs. Nr. 182

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą