Kaip profesionaliai papuošti Kalėdų eglutę?

Dalintis:

Tikriausiai kiekvienas puošdamas savo Kalėdų eglutę turi tam tikrą viziją ir nori ją išpildyti iki menkiausių detalių. Šiais laikais galima rasti daugybę idėjų, kaip dekoruoti šventinį medelį. Norint jas įgyvendinti, dažniausiai reikia apgalvoti ne vieną svarbų aspektą. Taigi kokias pagrindines eglutės puošimo taisykles naudinga žinoti, siekiant tobulo rezultato?

Eglutės tipas ir dydis

Žinoma, jog šventinio namų dekoro kūrimas prasideda nuo eglutės pasirinkimo. Tiems, kurie ieško ilgalaikio sprendimo ir nenori papildomų rūpesčių, rekomenduojama įsigyti dirbtinį medelį. Jis nereikalauja specialios priežiūros ir gali būti naudojamas daug metų. Renkantis eglutę, itin svarbu įvertinti, kiek laisvos vietos yra kambaryje. Jeigu jos gana daug, puikiai tiks ir didesnis medelis. Tačiau jei laisvos erdvės yra mažai, patariama įsigyti mažesnę eglutę. Pasirinkus priešingai, ji gali tiesiog netilpti kambaryje.

Lempučių forma, spalva ir laido ilgis

Pasirūpinus eglute, galima pradėti jos puošimą. Pirmiausia ant medelio dedamos lemputės. Renkantis šias dekoracijas, svarbu įvertinti, kokio jų laido ilgio jums reikia. Šis parametras priklauso nuo medelio dydžio. Jei eglutė didelė, reikia ilgesnio laido, jei maža – trumpesnio.

Taip pat patariama atsižvelgti ir į lempučių formą, kuri dažniausiai būna smailėjanti arba apvali. Dar vienas šviečiančių girliandų pasirinkimo kriterijus – spalva. Populiariausiomis laikomos švelniai gelsvo atspalvio lemputės. Jos sukuria itin šiltą ir jaukią atmosferą, be to, patraukliai dera prie įvairaus stiliaus dekoracijų.

Baltos arba švelnų melsvą atspalvį turinčios lemputės skleidžia šiek tiek šaltesnę šviesą. Jos taip pat gana universalios – tinka tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus eglutės įvaizdžio. Tiems, kurie nori sukurti ryškų ir žaismingą šventinio medelio dekorą, rekomenduojama įsigyti spalvotas lemputes. Tačiau tokiu atveju svarbu itin apgalvotai rinktis kitus eglutės papuošimus.

Eglutės žaisliukų dizainas

Skirtingų dydžių, formų ir spalvų burbulai, įvairių gyvūnų bei Kalėdų personažų figūrėlės – eglutės žaisliukų pasirinkimas šiais laikais tiesiog milžiniškas. Norint, kad šventinis medelis atrodytų skoningai, naudojant šiuos papuošimus svarbu išlaikyti spalvinį ir stilistinį vientisumą. Todėl patariama iš anksto apgalvoti eglutės dekoro tematiką. Tai padės ne tik lengviau papuošti eglutę, bet ir apsispręsti, kokio dizaino žaisliukus įsigyti.

Nepriklausomai nuo pasirinktos tematikos, reikėtų išlaikyti subtilumą. Pernelyg gausus medelio dekoras dažniausiai atrodo nepatraukliai. Be to, puošiant eglutę, svarbu nepamiršti, kad vėliau po ja bus sudėtos ir dovanos. Kad ir kas tai bebūtų, termo puodelis, gertuvė ar taurės, dažniausiai jos būna supakuotos ryškiame popieriuje. Todėl, jei eglutė bus papuošta labai ryškiai, bendras vaizdas gali būti nuviliantis.

Tam, kad Kalėdų medelis būtų patraukliausias šventinio namų dekoro akcentas, išties verta pasistengti. Pasirūpinkite tuo ir jūs. Tegul namuose įsivyrauja ypatinga atmosfera, o nuo veido nedingsta plati šypsena.

Užs. Nr. 178

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą