Kaip sukurti jaukų miegamojo interjerą?

Dalintis:

Dabar labiau nei bet kada verta atsitraukti nuo visko ir pasitraukti į kokoną primenantį miegamąjį kokybiškam žiemos miegui. Taigi, nesvarbu, ar ketinate kapitališkai remontuoti savo miegamąsias patalpas, ar tiesiog norite mažai pastangų ir didelio poveikio, kad sukurtumėte jaukų prieglobstį. Apsvarstykite šias jaukias miegamojo idėjas, kad galėtumėte pradėti. Nesvarbu, ar jūsų miegamasis mažas, ar didelis, medienos apdaila ant sienų yra puikus būdas suteikti šilumos pojūtį. Jis gali būti toks paprastas kaip lentų apdaila, arba toks sudėtingas kaip kalkinto ąžuolo dailylentės. Kai tikroji mediena neįmanoma, yra puikūs tapetai, imituojantys medžio apkalą. Medinių baldų ir akcentų pasirinkimas taip pat gali padėti sukurti tą jaukumo jausmą erdvėse, kur negalite apklijuoti dailylentėmis ar tapetais.

Sukurkite atmosferą su apšvietimu

Jaukiam miegamajam reikia šviesos, bet ne bet kokios. Nėra nieko blogiau už atšiaurų lubų apšvietimą, kuris tave apšviečia lovoje. Sutemus išjunkite viršutinį šviestuvą ir sutelkite dėmesį į silpną apšvietimą. Raktas į intymią nuotaiką yra įvairių apšvietimo šaltinių, įskaitant minkštas naktines lempas ir strategiškai sumontuotus lubų šviestuvus, suteikiančius dramatiškumo. Tačiau, žinoma, geriausias šviesos šaltinis iš jų amžinai bus natūrali šviesa.

Pasirinkite prabangią lovą

Kad jaukumo jausmas būtų didžiausias, pastatykite kambaryje lovą su baldakimu. Jei nesate užuolaidų ar puošmenų mėgėjas, rinkitės supaprastintą variantą su paprastais stulpeliais ir be skersinių ar audinio. Manoma, kad didesniame miegamajame baldakimai apgaubia ir pabrėžia lovą, o mažesniame miegamajame yra tam tikro masto ir dramatiškumo. Visada rinkitės didelį mastą – jis turėtų dominuoti jūsų kambaryje.

Pasirinkite raminančias spalvas ir natūralias medžiagas

Kalbant apie tekstūras ir spalvas, galvokite apie raminančias ir šiltas, o ne ryškias spalvas. Drąsūs grafiniai raštai miegamuosiuose netinka, jie sukelia niūrias nuotaikas. Verčiau sutelkčiau dėmesį į mažesnius intymius modelius, kurie veikia kartu, tuo pačiu įvedant sodrias, jausmingas tekstūras. Dygsniuotos pagalvės, dirbtinio kailio mezginiai ir patogūs neutralių tonų mezginiai yra puikus atspirties taškas. Sluoksniuokite šiuos minkštus elementus visoje erdvėje, kad jaustumėtės jaukiai. Komodos su vystymo lenta puikiai tiks tiems, kurie planuoja savo miegamąjį kambarį sujungti su vaikams skirta erdve.

Užs. Nr. 185

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą