Kaip sutaupyti siunčiant siuntas?

Dalintis:

Prekių pristatymas gali būti viena iš sudėtingiausių operacijų, ne tik paprastam vartotojui, bet ir smulkiam verslui. Dėl prasto planavimo arba neplanavimo įmonių savininkai gali permokėti už siuntų pristatymo paslaugą, arba prarasti pardavimus, jei įmonė negali užtikrinti nuoseklaus ir ekonomiško pristatymo klientams. Įmonėms, kurios dažnai nesiunčia didesnių kiekių siuntų vienu metu arba negali sau leisti samdyti logistikos paslaugų teikėjo, kuris valdytų siuntimo paslaugas, gali būti labai svarbu pasiieškoti patikimos kurjerių tarnybos.

Siuntų siuntimas kurjeriu yra itin populiarus ir patogus būdas pristatyti siuntas į reikiamą vietą. Tačiau pasirinkti tinkamą kurjerių tarnybą gali būti nelengva užduotis. Renkantis siuntų tarnybą, ieškokite jos internete, jog galėtumėte palyginti skirtingus kainų pasiūlymus ir pasirinkti siuntų tarnybą, kuri siūlo geresnę kainą. Tačiau svarbu ne tik kaina, bet ir paslaugos kokybė. Paskaitykite klientų atsiliepimus, peržvelkite, kiek laiko dirba įmonė šioje srityje ir ar turi pakankamai patirties. Kokybiškai ir laiku pristatomos siuntos turi didelę įtaką jūsų klientams. Taip pat pabandykite derėtis su savo siuntų pristatymo įmone, galbūt jums pavyks išsiderėti bent minimalią nuolaidą tam tikram siuntų kiekiui. Pastebėsite, jog tokiu būdu per metus sutaupysite ženklią sumą.

Norint sutaupyti, stenkitės sumažinti ir pačias siuntimo išlaidas, skirtas pakavimui bei lipdukų spausdinimui. Daugelis nežino, jog spausdindami siuntų lipdukus namuose, sutaupysite daugiau. Taip pat rekomenduojama pasirinkti įperkamas pakavimo medžiagas. Galbūt prabangiai atrodantis įpakavimas yra smagus būdas pradžiuginti savo klientus, tačiau jeigu negeneruojate pakankamai pajamų ir esate rinkoje gana naujas prekės ženklas, jums reikėtų kuo daugiau sutaupyti siuntimo išlaidoms ir prabangų prekių įpakavimą atidėti vėlesniam laikui. Verčiau naudokite paprastas tradicines pakavimo medžiagas, tokias kaip dėžės, burbulinė plėvelė, oro pagalvės ir kt., kurie padės apsaugoti prekes. Pakavimui skirtas priemones bei medžiagas pirkite internetu, nes taip galėsite gauti geresnę kainą, nes perkant daugiau vienetų dažnai įmonės taiko didesnes nuolaidas.

Svarbu, jog stebėtumėte savo siuntimo išlaidas ir jas fiksuotumėte. Tai padės jums peržvelgti kurioje vietoje siuntimui išleidžiama per daug ir ateityje šias išlaidas sumažinti.

Užs. Nr. 124

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą