fbpx

Kalbos kursai internetu ir kalbos mokymosi programėlės

Dalintis:

Kalbos kursai internetu tampa vis populiaresni ir lengviau pasiekiami. Be to, tam nereikia didelių investicijų. Šiuo metu siūlomi du mokymosi internetu būdai – kursai ir išmaniosios programėlės. Šiame straipsnyje aptarsime abiejų būdų trūkumus ir pranašumus bei papasakosime, kokių rezultatų galite tikėtis, pasinaudoję tokiais pasiūlymais.

Kas yra kalbų mokymosi programėlės?

Kiekvienas gamintojas savo programėlę kuria kiek kitaip, bandydamas ją kiek įmanoma labiau priderinti prie rinkos lūkesčių. Žinoma, mokama programėlė bus kitokia nei nemokama. Jos skirsis naudojimu, išvaizda ar intuityvumu. Tačiau, pati veikimo schema – panaši. Asmens, kuris naudojasi programėle, pažanga yra nuolat tikrinama, programėlė pati primena apie būtiną mokymosi etapų kartojimą. Kai kurios programėlės įsimena, su kuriais žodžiais vartotojas vis dar turi sunkumų, ir priverčia juos nuolat kartoti.

Pagrindiniai kalbos įgūdžiai, kuriuos galime įsisavinti, naudodamiesi tokia programa:

  • Rašymas.
  • Skaitymas.
  • Kalbos suvokimas.
  • Teisingas tarimas.

Kalbų mokymosi programėlių pranašumas

Užsienio kalbų mokymosi programėlės tampa vis populiaresnės. Taip yra todėl, kad jos patenkina einamuosius vartotojų poreikius. Pagrindiniai jų pranašumai:

  • Lengvas pasiekiamumas: tereikia turėti mobilųjį įrenginį ir interneto ryšį.
  • Taupomas laikas: nereikia nustatytu laiku važiuoti į užsiėmimus arba jungtis prie paskaitos.
  • Taupomi pinigai: dalis programėlių yra nemokamos, o mokamos – nėra itin brangios.
  • Jokių laiko apribojimų: mobiliaisiais įrenginiais galima naudotis bet kada, pats vartotojas sprendžia, kiek laiko skirti mokymuisi.

Kaip vyksta kalbos kursai internetu su lektoriumi?

Kalbos kursai, pvz.: anglų kalbos kursai, vokiečių kalbos kursai ar rusų kalbos kursai, internetu vyksta pasirinktoje nuotolinio bendravimo platformoje. Klientas prisijungia prie paskaitos kartu su lektoriumi, kuriam paprastai ši kalba yra gimtoji, ir pokalbio forma tobulina visus kalbos įgūdžius. Nesvarbu ar tai retesnės kalbos, tokios kaip japonų, ar populiariosios anglų kalbos kursai – užsiėmimų forma ir kalbos lygis derinami prie dalyvio poreikių ir kalbos įgūdžių. Tokie užsiėmimai paprastai yra orientuoti į atitinkamos kalbos rūšies tobulinimą, pvz., rusų kalbos kursai orientuoti į verslą ar bendriniai vokiečių kalbos kursai pradedantiesiems ir t.t.

Kalbos kursų internetu pranašumai

Užsienio kalbų mokymasis internetu yra programėlių ir tradicinių pamokų su mokytoju pranašumų derinys. Dalyviui yra lengviau prisiderinti prie užsiėmimų laiko, nelieka poreikio važiuoti į užsienio kalbų mokyklą. Mokantis namuose jam nereikia skirti laiko kelionei, grįžimui ir rizikuoti pavėluoti į pamokas.

Šiuolaikinės internetinės bendravimo platformos siūlo įvairias prezentacijos formas, kurios didina mokymosi efektyvumą. Nuotolinės paskaitos suteikia galimybę kurti automatinius konspektus ir juos rašyti sistemingai. Dėstytojas turi galimybę tikruoju laiku kontroliuoti mokinių darbo tempą ir prie jo prisiderinti. Lengviau yra ir kontroliuoti pažangą, nes galima atlikti greitąjį žinių patikrinimą internetu ir iš karto matyti teisingus atsakymus. Taip neeikvojama laiko varginančiam tikrinimui.

Daliai žmonių mokymasis internetu sukelia mažiau streso. Žmonės lengviau įveikia savo drovumą ir atsako į klausimus, net jei nėra tikri, ar žino teisingą atsakymą. Jie gali pasijusti labiau užtikrinti, net kai užsiėmime dalyvauja nepažįstami asmenys.

Individualūs užsiėmimai su lektoriumi, labiau tinka tiems, kam svarbu pasiekti aukščiausius rezultatus ir mokymąsi priderinti prie savo dienos ritmo. Toks mokymosi būdas yra efektyviausias.

Grupiniai užsiėmimai yra orientuoti į asmenis, kurie nenori mokytis po vieną. Grupinis mokymasis suteikia daug teigiamų emocijų – galime save palyginti su kitais, galime keistis patirtimi.

Taigi, žinodami visas prieinamas užsienio kalbų mokymo formas, Jūs galite spręsti patys, kuri Jums yra tinkamiausia.

Užs. Nr. 19

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą