Kelioninės kūdikių lovytės: ką naudinga ir svarbu žinoti?

Dalintis:

Kokybiško ir gero miego bei poilsio garantas – gera ir patogi lova. Tai svarbu ne tik suaugusiems, bet ir patiems mažiausiems. Kūdikių lovytės – ramybės ir saldaus miego oazė, todėl, privalo būti pasirenkamos tinkamai ir labai atsakingai. Kaip žinia, jų gali būti įvairiausių. Jos skiriasi savo dydžiais, dizainais, medžiagomis. Tačiau, būtina atminti, kad standartinės kūdikių lovytės nėra pritaikytos kelionėms ar patogiam pernešimui iš vienos vietos, į kitą. Tad, tiems tėvams, kurie dažnai keliauja su vaiku ir siekia suteikti jam patogią ir saugią vietą miegui, būtina pagalvoti apie kitas alternatyvas. Ko gero geriausia – kelioninė lovytė. Sulankstoma, kompaktiška ir labai patogiai transportuojama kelioninė lovytė taps neatsiejama kelionių dalimi ir užtikrins, kad vaikelis, kad ir kur bebūtų, miegos saugiai ir patogiai. Tačiau, tai ne viskas ką naudinga žinoti apie šias kelionių kompaniones. Plačiau apie tai kas yra ir kuo pasižymi kelioninės lovytės – šiame straipsnyje.

Kelioninės kūdikių lovytės – kas tai?

Standartinė kūdikio lovytė, dažniausiai, medinis baldas, statomas vaiko kambaryje, pasižymintis tvirtu bei stabiliu rėmu. Tokios lovytės gali augti kartu su vaiku, kambaryje atrodo puikiai ir yra tikrai ilgaamžės. Vis dėlto, tiems, kurie labai daug keliauja ir siekia puikios vaiko miego kokybės ir kelionių metu, tokia lova gali būti ne pats tinkamiausias pasirinkimas. Jos nesilanksto, yra didelės, o ir jų surinkimas ir išrinkimas tikrai reikalauja daug laiko. Dėl šios priežasties, tėvai neretai renkasi kelionines lovytes. Kelioninės lovytės, dažnai dar žinomos kaip maniežai, yra sulankstomo tipo kūdikių lovos, kurios efektyviai pasitarnauja kelionėse. Sulankstytos jos pasižymi itin mažu ir kompaktišku dydžiu, užtikrina efektyvų ir patogų nešimą, transportavimą, lengvai telpa net mažiausio automobilio bagažinėje. Negana to, kad kompaktiškai susilanksto, kelioninės lovytės pasižymi ir mažu svoriu, o tai leidžia jas dar lengviau ir patogiau transportuoti. Svarbu paminėti, kad dalis tėvų šias lovytes naudoja ne tik kelionėms, bet ir kasdieniniame gyvenime. Taip yra todėl, kad kelioninės lovytės yra mažesnės, universalesnės ir namuose užima kur kas mažiau vietos. Dalis jų net gali būti naudojamos lauke, jos puikiai tinka žaidimams, o ne tik miegui. Tad, tiems, kurie daug keliauja, siekia efektyvaus ir patogaus mažylio miego bei ieško kompaktiško, lengvo ir universalaus baldo – kelioninė kūdikio lovytė gali būti puikus pasirinkimas.

Kelioninių lovyčių privalumai

Kelioninės kūdikių lovytės arba maniežai yra tikrai universalūs ir praktiški kūdikių baldai. Tai lengvą naudojimą, transportavimą, nešiojimą garantuojančios lovytės, kurios pasitarnauja ne tik miegui, bet ir žaidimams. Naudinga žinoti, kad kelioninės lovytės pasižymi ir tam tikrais privalumais.

Pirmiausia, jos užtikrina vaiko saugumą. Miegodamas savo, specialiai kūdikiui pritaikytoje lovoje, vaikas bus maksimaliai apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų. Tuo tarpu, miegodamas suaugusiojo lovoje, ant sofos ar kitoje, tam nepritaikytoje vietoje, vaikas gali nukristi, verdamasis. Tad, kelioninė lovytė užtikrins vaiko ir jo miego saugumą, kad ir kur bebūtumėte.

Žinoma, kelioninės lovytės užtikrina ir patogumą. Jos lengvai sulankstomos, kompaktiško dydžio ir nesudėtingai nešiojamos, o tai itin svarbu keliaujat. Supakuotos jos telpa į nedidelį krepšį. Negana to, jos užtikriną ir patogumą vaikui. Tokių lovyčių čiužiniai yra pakankamai stori ir patogūs, tad, užtikrina efektyvų ir kokybišką vaiko miegą. Taip pat, kelioninės lovytės turi ir kvėpuoti leidžiančias, tinklines sieneles, kurios užtikrina efektyvų oro pralaidumą, vaikui miegant.

Galiausiai, kelioninė lovytė gali būti puiki ir saugi vieta žaidimams. Galima rasti kelioninių lovyčių, kurios turi atsegamus šonus, leidžiančius didesniems vaikams patiems saugiai išlipti iš lovos. Manieže vaikas galės saugiai ir patogiai.

Kelioninių kūdikių lovyčių trūkumai

Vis dėlto, kelioninės kūdikių lovytės nėra tobulos. Jos pasižymi ir tam tikrais trūkumais. Vieni teigia, kad jos nėra tinkamos ilgalaikiam naudojimui ir negali tapti standartinės lovytės pakaitalu, kadangi, nesuteikia tvirto ir patogaus pagrindo miegui. Kitiems minusu gali tapti ir gana sudėtingas, bet ilgainiui perprantamas, kelioninės lovytės pastatymas. Tačiau, tai tikrai vertas dėmesio ir investicijų baldas, jei keliaujate dažnai ir norite savo vaikui suteikti geriausią miego kokybę.

Kūdikių lovytės, kelioniniai modeliai ir žaidimų maniežai internetu, už prieinamą kainą – Varle.lt svetainėje. Čia rasite platų ir įvairų jų pasirinkimą bei šauniausias kainas. Apsilankykite: https://www.varle.lt/maniezai-kelionines-lovytes/, išsirinkite tinkamiausią kelioninę lovytę ir užtikrinkite saugų ir patogų vaiko miegą!

Užs. Nr. 187

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą