Klinikoje „Implantera“ – išskirtinės galimybės sveikatai ir grožiui

Dalintis:

Prieš 13 metų Tauragėje įkurta klinika „Implantera“ – puikus įrodymas, kad aukšto lygio gydymo paslaugos gali būti prieinamos ne tik didelių miestų gyventojams. Šioje klinikoje dirba Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti specialistai, nuolat diegiamos naujausios technologijos, padedančios rūpintis pacientų sveikata ir puoselėti grožį. Apie klinikos išskirtinumą ir galimybes kalbamės su jos įkūrėju, 20 metų darbo patirtį turinčiu burnos chirurgu, dr. Bahaa Al Arbied.

Pokyčių klinika

Klasikine aura spinduliuojanti klinika „Implantera“ įsikūrusi priešais Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupo Jono Viktoro Kalvano vardo parką. Anot klinikos įkūrėjo, Dr. B. Al Arbied, jo siekis buvo įkurti pokyčių kliniką, subalansuotą visapusiškam sveikatos puoselėjimui. „Mūsų pasididžiavimas – tausojanti ir saugi chirurgija, gerinanti pacientų gyvenimo kokybę. Klinikoje užtikrinamas saugumas, konfidencialumas, komfortas ir nuolatinis dėmesys“.

Čia suteikiamos aukšto lygio odontologijos paslaugos: terapinis, endodontinis, chirurginis dantų gydymas. Be to, klinikoje konsultuoja ginekologas, chirurgas, traumatologas, otolaringologas, estetinės medicinos gydytoja. Yra  atliekamos chirurginės operacijos, echoskopijos, lazerinės procedūros. Konsultuojami ir vaikai, ir suaugusieji. Didelio dėmesio susilaukia estetinės grožio procedūros tokios kaip: plaukelių šalinimas lazeriu, kraujagyslinių darinių šalinimo, veido atnaujinimo, nechirurginių odos patempimo procedūrų iki veido plastinių operacijų.

Naujausios technologijos, įranga padeda užtikrinti, kad gydymo procedūros nesuteiktų skausmo ir diskomforto. Tikslūs kompiuterizuoti diagnostiniai tyrimai leidžia aptikti net menkiausius sveikatos sutrikimus, o atidi priežiūra suteikia trumpą, nekomplikuotą pooperacinį laikotarpį.

Išskirtinė komanda

Dr. B. Al Arbied neslepia pasididžiavimo suburta profesionalia medikų komanda. Tiek pats klinikos vadovas, tiek kiti specialistai dirbo garsiose užsienio klinikose, tobulina savo įgūdžius Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Brazilijoje, kitose šalyse ir sėkmingai diegia geriausias tarptautines patirtis  savo klinikoje.

„Pacientais rūpinasi aukštos kvalifikacijos specialistai, siekiantys nuolat tobulėti. Klinikoje dirba chirurgas Danas Masiulionis, itin patyręs med. dr. gydytojas otorinolaringologas Marius Kašėta, ginekologė Asta Verumbickienė, traumatologas Mindaugas Bakša, estetinės med. gyd. Renata Liesė ir kiti puikūs gydytojai. Labai džiaugiuosi, kad mūsų kolektyve yra specialistų, kuriems nedvejodamas patikėčiau ir savo ar artimųjų sveikatą“, – teigia Dr. B. Al Arbied. Jis išduoda, kad klinikos plėtra tebevyksta. Artimiausiu metu planuojama dar plėsti medicinos paslaugų įvairovę ir didinti gydytojų komandą.

Medikų pastangos, patirtis, paslaugų kokybė neliko nepastebėta – į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio.

Teikiamos kompensuojamos paslaugos

Klinika „Implantera“ spindi prabanga, joje dirba aukšto lygio savo sričių profesionalai, pacientams suteikiamos išskirtinės ir itin aukštos kokybės paslaugos – ar tai reiškia, kad gydymas čia prieinamas tik dideles pajamas turintiems pacientams?

Tikrai ne! „Mūsų siekis – užtikrinti, kad geriausias sveikatos paslaugas turėtų galimybę gauti kuo daugiau žmonių“, – tikina klinikos vadovas, Dr. B. Al Arbied.

Nuo 2021 metų klinikoje atsirado dar viena naujovė: „Šiais metais sudarėme sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis (TLK). Tai reiškia, kad kai kurios teikiamos paslaugos pacientams bus dengiamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų“, – naujienomis dalinasi Dr. B. Al Arbied. Jeigu pacientas pageidauja gauti ligonių kasų kompensuojamas paslaugas, būtinas pirminės sveikatos priežiūros gydytojo (šeimos gydytojo, odontologo, chirurgo) siuntimas.

Kompensuojamos gali būti chirurgo, dantų protezavimas, chirurginės procedūros, dienos chirurgijos procedūros (ausų korekcija, nosies plastika, vokų plastika, adenoidų, polipų šalinimas, dantų šalinimas su narkoze ir kt.).

Kviečiame užsiregistruoti vizitui ir susipažinti su neribotomis gydymo galimybėmis ar atskleisti unikalų savo grožį. Jūsų laukia tarptautinė „Implantera“ gydytojų komanda!

Užs. Nr. 105

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą