fbpx

Klinikoje „InMedica“ – kokybiškiausios paslaugos

Dalintis:

Medicinos klinika „InMedica“, įsikūrusi Tauragėje, Spaustuvės g. 4, plečia paslaugų spektrą. Moterims rugpjūčio mėnesį antrinio lygio ginekologines konsultacijas pradeda teikti žinoma gydytoja akušerė-ginekologė Edita Batutienė.

Iki šiol „InMedica“ klinikoje Tauragėje buvo teikiamos tik pirminio lygio ginekologinės paslaugos: pirminė apžiūra, konsultacija, profilaktinės programos. Į kolektyvą įsijungus gyd. Batutienei, bus pradėtos teikti ir antrinio lygio paslaugos: išsami ginekologinė apžiūra, reikalingų tyrimų atlikimas bei echoskopija. Jau galima užsiregistruoti šioms „InMedicoje“ teikiamoms paslaugoms: gydytojų ginekologų konsultacijoms, nėštumo stebėsenai, ginekologiniams ultragarso ir kitiems įvairiems tyrimams.

Gydytoja Edita Batutienė dirbs I, III, IV nuo 8 iki 16 val., o II – nuo 12 iki 18 val. Merginos ir moterys jau gali planuoti vizitą pas šią gydytoją ir registruotis iš anksto tel. (8 446) 62 556.

Antrinio lygio paslaugos, kaip ir kitų specialistų konsultacijos, bus teikiamos apdraustoms privaluomuoju sveikatos draudimu bei turinčioms siuntimą šiai paslaugai. Siuntimą išrašyti gali tiek šeimos/apylinkės gydytojai, tiek pirminio lygio ginekologas (jei nuspręs, kad reikalinga tolimesnė išsami apžiūra). Taip pat bus teikiamos ir mokamos gydytojos E.Batutienės konsultacijos bei atliekamos echoskopijos.

Kūdikio besilaukiančioms moterims klinikoje ruošiamasi skirti ypatingą dėmesį. Jos kviečiamos registruotis nėštumo stebėsenai pas dvi profesionalias gydytojas „InMedica“ klinikoje. Normalaus nėštumo eigą stebės pirminio lygio gydytoja Felicija Kemeklienė. Ji kartu su akušere užtikrins visų būtinų tyrimų atlikimą nėštumo metu, stebės nėštukių būklę, o vaisiaus vertinimui nėštumo metu echoskopiją vietoje atliks gyd. E.Batutienė. Moterims, nėštumo metu nustačius rizikos faktorių dėl jų ar vaisiaus būklės, viso nėštumo priežiūrą vykdys antrinio lygio gydytoja akušerė-ginekologė Edita Batutienė.

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ Lietuvoje siūlo diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. Savo srities profesionalai, naudodamiesi moderniausia įranga, visą dėmesį skiria pacientui ir jo sveikatai, atlieka išsamius laboratorinius tyrimus.

Tinklo grupę sudaro 16 šeimos medicinos centrų Lietuvoje, 3 plataus profilio, 1 specializuota kardiologijos ir neseniai prisijungusios „Altameda“ klinikos. Pernai Vilniuje, Santariškių medicinos miestelyje, įkurtas modernus dienos chirurgijos centras.

Užs. Nr. 72

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą