Ko reikia, kad nagingas vyras pasijustų esąs devintame danguje?

Dalintis:

Ūkiškas namų šeimininkas pats imasi remontuoti sugedusius prietaisus ir įrenginius, sulūžusius baldus, atlieka ir kitokius praktiškus buities darbus. Kas jis galėtų sėkmingai tai daryti, jam visada po ranka reikia turėti bent pačius būtiniausius įrankius. Jei jų trūksta arba kai kuriuos pasenusius būtina pakeisti naujais, tai žinokite, jog įvairiausius meistravimo ir remonto įrankius patogiausia įsigyti internetu.

Kokį atsuktuvą ir plaktuką praktiškiausia yra turėti namuose?

Atsuktuvas – tai toks įrankis, kurį dažniausiai tenka panaudoti namų ūkyje. Juk prisukti atsilaisvinusį varžtą ar išklibusią kurio nors prietaiso detalę prireikia gana dažnai. Todėl praktiškiausia yra namuose turėti atsuktuvą su keičiamais antgaliais, tada su juo galėsite atlikti įvairius atsukimo ir priveržimo veiksmus. Be to, šis universalus atsuktuvas kainuoja kur kas pigiau nei kelių skirtingų atsuktuvų rinkinys.

O plaktukas yra reikalingas tam, kad netektų griebtis kokių nors kietų daiktų, su kuriais galėtumėte į sieną įkalti vinį. Darbui namuose visiškai tinka ir įprastinis du šimtus gramų sveriantis plaktukas. Juo be jokio vargo bus galima pasinaudoti, kai teks kabinti ant sienos paveikslą ar imtis kokių nors kitų smulkių daigų.

Kokių esama replių?

Replės padeda atlikti daugybę įvairių pačių skirtingiausių užduočių. Jomis galima nuimti izoliaciją, kirpti vielą, suspausti gnybtus, išlupti iš sienos ar kito paviršiaus vinis. Prieš rinkdamiesi reples, įsitikinkite ar jų rankenėlės jums yra patogios, ar jos pačios pagamintos iš tvirto plieno. Patogiausia naudotis kombinuotomis izoliuotomis replėmis, kuriomis lengvai galima karpyti ir minkštus, ir tvirtus laidus bei kabelius. Jos specialiai skirtos dirbantiems su elektros instaliacija.

Be kokių įrankių irgi būtų sunku išsiversti?

Vienas patogiausių įrankių – tai akumuliatorinis gręžtuvas, kuris puikiai pasitarnauja įvairiose situacijose. O svarbiausia – juo naudojantis nereikia lieti prakaito atsukant užrūdijusius varžtus. Labai pravartus dalykas yra ir kombinuotas raktų komplektas, kuris reikalingas daugybėje gyvenimiškų situacijų. Taip pat labai puikus dalykas yra lagaminėlis įrankiams laikyti, tada visi įrankiai visada bus vienoje vietoje, o jums tik reikės pasiimti tuos, kurie konkrečiu metu yra reikalingi.

 Užs. Nr. 42

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą