Kodėl laikini protezai ,,visi ant keturių“ turi būti keičiami į nuolatinius dantis?

Dalintis:

Graži šypsena ir burnos ertmės sveikata svarbi ne tik dėl estetikos, bet ir dėl kasdienio gyvenimo komforto. Netekus visų dantų vienas iš labiausiai pasiteisinančių jų atkūrimo būdų laikomas „visi ant keturių“ arba „All-on-4®“ metodika. Šiame straipsnyje klinikos „Dentaplanas“ specialistai gilinasi į šio tipo metodikos dantų atkūrimo ypatumus ir svarbiausius aspektus.

Kas yra „visi ant keturių“?

„Visi ant keturių“ – bedančio žandikaulio atstatymui skirta šypsenos atkūrimo metodika, kurią naudojant visi vieno žandikaulio dantys atkuriami tik ant 4 implantų. Tai unikali implantacijos praktika, kuomet vieno vizito pas implantologą metu yra išraunami pažeisti dantys ir iškart įsriegiami 4 implantai pakreipti tam tikru kampu. Kitą dieną ant implantų yra tvirtinami patogūs, laikini dantys, skirti implantų prigijimui bei estetikai. Prigijus implantams, po 6-12 mėn., laikini paciento dantys yra pakeičiami nuolatiniais, tvirtais, pilnai kramtymo funkciją atstatančiais dantimis.

Privalumai

  • Pagerėja gyvenimo kokybė, pasitikėjimas savimi ir noras šypsotis!
  • Nereikia kaulo priauginimo procedūros;
  • Pacientas jaučiasi beveik kaip su savais dantimis, todėl gali nevaržomai juoktis bei kalbėti;
  • Dantys atkuriami per kelis apsilankymus, o tai reiškia, kad jūs naują šypseną turėsite iš karto! Kas gali būti geriau?

Kodėl reikalingas protezavimas laikinu dantų protezu ant 4 implantų?

Iškart po operacijos uždėjus dantis ant implantų dantenos dažnai reaguoja skirtingai. Vieniems pacientams jos lieka stipriai prigludusios prie naujų dantų, kitiems atsitraukia ir dėl šios priežasties tarp naujų dantų bei dantenų gali atsirasti nedideli tarpai. Siekiant to išvengti, uždedamas laikinas dantų protezas, ir stebimos dantenos, kol prigyja implantai. Maždaug po 6-12 mėnesių, uždedami nuolatiniai dantys. Taip yra užtikrinamas puikus naujų nuolatinių dantų bei dantenų santykis. Taip pat pacientas jau per implantų gijimo laikotarpį būna pripratęs tiek prie laikinų dantų atliekamos funkcijos, tiek estetinio vaizdo bei sąkandžio. Protezavimas laikinu protezu yra reikalingas, nes jį nešiojant sugyja minkštieji burnos audiniai, paciento kramtymo sistema adaptuojasi prie naujo kramtymo, dantų formos ir estetikos.

Protezo koregavimas

Per pirmuosius 4–6 mėnesius pacientas pratinasi prie naujo protezo. Laikino protezo implantų gijimo laikotarpiu, nerekomenduojama jo koreguoti, o koreguojama tik nuolatinio protezavimo etape. Dažniausiai pacientai nori koreguoti protezo estetiką, keisti dantų formą ir spalvą, dantų padėtį, atlikti protezo ploninimą. Tai yra normali praktika, nes laikinas protezas ir yra skirtas tam, kad patikrinti, ar jis yra patogus. Nuolatiniai dantys pacientams yra padaromi pagal jų poreikius ir norus.

Apie išsimokėjimo galimybes

Išsimokėjimo galimybe odontologijoje verta pasinaudoti, kai reikalinga didesnė suma čia ir dabar. Pavyzdžiui, visas vieno žandikaulio visų dantų atstatymas ant 4 implantų su laikinu fiksuotu protezu kainuoja apie 3799 Eur. Šiuo atveju žmogus drąsiai šypsosi jau po 3 dienų, o už paslaugą išsimoka mažomis dalimis per kelerius metus. Išsimokėjimo terminas dažniausiai būna apie dvejus metus. Pacientas jaučiasi saugus, o mes galime kokybiškai atlikti paslaugas.

TLK kompensavimas. Esame sudarę sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugų teikimo. Šiandien kompensacija siekia apie 670 Eur, o išskirtiniais atvejais gali būti kompensuota virš 2000 Eur.

Draudimas. Mūsų klinika yra pasirašiusi odontologinių paslaugų teikimo sutartį su 3 draudimo kompanijomis: Compensa Vienna Insurance Group; ADB „Gjensidige“ ir AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialu Lietuvoje. Pasinaudojus draudimu už kompensuojamas odontologines paslaugas reikia sumokėti tik dalį sumos arba nereikia mokėti nieko.

Nauji dantys „visi ant keturių“ – komfortiškai ir be baimės

Dentaplanas – odontologijos klinika teikianti profesionalias dantų implantacijos paslaugas su mažiau skausmo. Šiuo metu, atliekant „All-on-4®“ implantaciją ir kitas chirurgines procedūras savo klinikoje taikome pažangią sedaciją su anesteziologo priežiūra. Procedūros metu anesteziologas į paciento veną suleidžia medikamentus. Pacientas neužmiega, tačiau būna apsnūdęs, atsipalaidavęs. Tai padeda pamiršti stresą, nusiraminti ir atsikratyti baimių.

Jeigu netekote dantų –  nesileiskite į kompromisus dėl savo burnos sveikatos. Nauji dantys „visi ant keturių gali padėti jums susigrąžinti pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą. Jeigu norite pagerinti savo gyvenimo kokybę ir džiaugtis gražia šypsena čia ir dabar – „All-on-4®“ implantacija yra vienas geriausių sprendimo būdų. Mes pasirūpinsime, kad dantų atkūrimas jums nekeltų jokio diskomforto ir papildomo streso. Paleiskite savo baimes ir užsirašykite nemokamai konsultacijai, ir kartu atrasime jums palankų sprendimo būdą. Laukiame jūsų klinikoje adresu: Verslo centras G12, Šeškinės Sodų g. 12. Kviečiame susisiekti: +370 657 58 008.

Užs. Nr. 66

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą