fbpx

Kodėl verta išbandyti limfodrenažinį masažą?

Dalintis:

Mūsų organizmuose esanti limfinė sistema atlieka itin svarbią funkciją – toksinų ir kitų nepageidaujamų medžiagų šalinimą. Tačiau dėl nepalankaus sveikatai gyvenimo būdo limfinė sistema gali sutrikti ir tapti nepajėgi pašalinti visų organizmo sukauptų toksinų.

Jei jaučiatės vangus, pavargęs, pastebite susilpnėjusią imuninę sistemą ar dažniau puolančias ligas – tikėtina, kad jūsų organizmo limfinė sistema nepakankamai gerai funkcionuoja. Verta atkreipti dėmesį, jog sutrikusi limfinės sistemos funkcijas gali sukelti ir tokias ligas, kaip limfodema ar vėžys. Kaip galima to išvengti?

Pirmiausia, siekiant užtikrinti sveiką limfinės sistemos funkcionavimą, svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo principų. Limfinės sistemos būklę gali pagerinti ir limfos tekėjimą suaktyvinantis limfodrenažinis masažas.

Ką verta žinoti apie limfodrenažinį masažą

Limfodrenažinis masažas sparčiai populiarėja. Jo metu suaktyvinama limfos apytaka, savo ruožtu pagerinanti visų organizmo sistemų veiklą. Skirtingai negu manoma, limfodrenažinis masažas yra labai švelnus ir neskausmingas.

Limfodrenažinis masažas turi būti atliekamas patyrusių specialistų, kadangi masažo metu limfos kapiliarai turi būti spaudžiami specifiniais judesiais, kurie paskatintų toksinų iš organizmo šalinimo procesus. Norintiems išbandyti profesionalų limfodrenažinį masažą rekomenduojama apsilankyti Grand SPA Lietuva, kur dirba kvalifikuoti limfodrenažinio masažo specialistai.

Kuo naudingas limfodrenažinis masažas

Stiprina imuninę sistemą. Limfodrenažinio masažo metu, veikiant kūno limfmazgius, gerėja kraujo ir skysčių cirkuliacija limfinėje sistemoje. Dėl šio poveikio organizmas detoksikuojasi, o imuninė sistema tampa atsparesnė.

Sumažina stresą, nerimą, nuovargį. Nors įvairių rūšių masažai efektyviai pašalina įtampos taškus kūne, limfodrenažinis masažas suteikia dar stipresnį atpalaidavimą. Vos po pirmo seanso pastebėsite ne tik nuslopusį nuovargį ir nerimą, tačiau ir sumažėjusį skausmą. Limfodrenažinis masažas gali tapti puikia terapine priemone kovojantiems su panikos priepuoliais, depresija, lėtiniu nerimu ar stresu.

Ženkliai pagerina odos būklę. Ne veltui pasaulio įžymybės į savo grožio rutiną įtraukia limfodrenažinį masažą. Įrodyta, kad limfodrenažinis masažas ne tik stangrina, valo ir skaistina odą, tačiau ir padeda sumažinti odos ligų (pavyzdžiui, aknės, egzemos, psoriazės) simptomus. Limfodrenažinio masažo metu naudojami ir įvairūs aliejai, kurie efektyviai pamaitina ir sudrėkina kūno odą.

Padeda susiduriantiems su migrena ir lėtiniais skausmais. Jei jus vargina migrena ir lėtiniai kūno skausmai, verta išbandyti limfodrenažinį masažą. Reguliarus lankymasis šioje procedūroje gali padėti visiškai atsikratyti migrenos ar sumažinti skausmo intensyvumą bei dažnį.

Skatina audinių gijimą. Dėl limfos tekėjimo suaktyvinimo limfodrenažinio masažo metu organizmo audiniai yra lengviau prisotinami deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Tai atitinkamai paspartina gijimo procesus. Limfodrenažinis masažas itin populiarus tarp sportininkų, kadangi ši procedūra itin naudinga terapinė priemonė patyrus fizinių traumų.

Užs. Nr.96

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą