fbpx

Kodėl vertėtų naudotis virtualios ekonomikos svetainėmis?

Dalintis:

Ar jums teko žaisti daugelio žaidėjų internetinius žaidimus (MMORPG) kaip RuneScape, World of Warcraft, ar panašius žaidimus, kurie reikalauja didelio laiko investavimo į minėtą žaidimą, ir net investavus krūvas savo laiko, jums vis tiek tekdavo nusivilti, nes žaidėjas, nusipirkęs virtualios žaidimo valiutos, progresavo daug greičiau nei jūs ir nepatyrė jokių sunkumų žaidime? Ar kūrėjų siūlomos kainos jums per didelės? Galbūt jūs tiesiog neturite laiko, kurį galėtumėte investuoti į savo pamėgtą žaidimą, arba jaučiatės nusivylę pastoviu „grindinimu“?

Tokiu atveju, jums derėtų apsilankyti Eldorado svetainėje, kurioje už jums prieinamą kainą bus galima įsigyti krūvas žaidimo valiutos, arba pasikelti savo veikėjo lygį daug daug greičiau. Jei nerimaujate dėl svetainės patikimumo, galiu jus užtikrinti – visi pardavėjai, dirbantys šioje svetainėje yra patvirtinti Eldorado.gg savininkų bei administracijos, o ir šiaip, dešimtį metų gyvuojantis projektas, trustpilot svetainėje turintis tūkstančius teigiamų atsiliepimų tikrai negalėtų veikti apgaudinėdamas savo pirkėjus.

Svetainėje galite įsigyti RuneScape aukso, GTA V pinigų, Rocket League kreditų, World of Warcraft aukso ir daugelio kitų žaidimų valiutos, taip pat pakelti minėtų žaidimų veikėjo lygį, arba nusipirkti paskyrą, kurioje jau bus pasiektas tam tikras lygis, kurioje jūsų lauks daug valiutos ir kuriuo galėsite mėgautis žaidimu be rūpesčių, kad kitas žaidėjas jus aplenks švaistydamas pinigus į kairę bei dešinę.

Tačiau žinoma, kokia jums nauda iš šių paslaugų, jeigu laiko investavimas jums nėra problema? O gi tokia, kad nusipirkę arba pakėlę kelių paskyrų lygį, jūs galėsite pats rinkti minėtų žaidimų valiutą ir pats ją  pardavinėti bei tuo metu džiaugtis žaidimu, tad laimi visi – pardavėjai, jūs, ir galbūt galimi ateities pirkėjai. Vis dėl to, žaidimų / kripto valiutos rinka auga, ir „SuperData“ atlikto tyrimo duomenimis, 2021 metais turėtų pasiekti 129 milijardų JAV dolerių metines pajamas, taip lenkdami net kino industriją.

Tad jei visa ši informacija jus sudomino, pradėkite naudotis Eldorado puslapiu, ir pamirškite ilgas valandas, nereikšmingai praleistas prie ekrano, ir pastovų kitų žaidėjų pranašumą dėl jų išleidžiamos pinigų sumos.

Užs. Nr. 82

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą