Kodėl viengulė lova yra geresnis pasirinkimas už dvigulę?

Dalintis:

Kokybiškas poilsis yra geros nuotaikos, neblėstančios energijos ir puikios savijautos šaltinis. Miegamojo lova, vienareikšmiškai, yra pagrindinis dalykas, nuo kurio priklauso mūsų poilsio kokybė.

Perkant naują miegamojo lovą, reikia atsakingai apsvarstyti labai daug dalykų. Reikia pasirinkti tinkamą miegamojo lovos komplektaciją, įvertinti lovos funkcines ir estetines savybes. Norint išsirinkti iš tikrųjų ilgai tarnaujantį miegamojo baldą, taip pat svarbu kruopščiai patikrinti tokio gaminio kokybę. Visgi, pagrindinis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant miegamojo lovą yra jos išmatavimai. Daugelis suaugusių žmonių, ieškodami miegamojo baldo, visada renkasi tik iš dvigulių lovų variantų. Žinoma, jeigu lovoje miegos ne vienas, o du žmonės, tuomet kitoks sprendimas tikrai nebūtų racionalus. Tačiau dvigules lovas dažniausiai perka ir tie pirkėjai, kurie gyvena ir planuoja ilsėtis vieni. Tokiu atveju, toks pasirinkimas nėra pats geriausias. Aptarkime, kodėl vieniems gyvenantiems žmonėms visada pirmenybę reikėtų teikti ne dvigulėms, o viengulėms lovoms? Ir kokią naudą užtikrina kompaktiškesnio dydžio lova?

Optimalesnis kainos ir kokybės santykis

Galutinei miegamojo lovos kainai bene didžiausią įtaką daro jos matmenys. Sakykim, lovos 120X200, tikrai kainuos ženkliai mažiau, nei identiškos lovos, kurių matmenys yra 200X200. Tai reiškia, jog žmogus, perkantis jo poreikių visiškai neatspindinčią didelę dvigulę lovą, susidurs su žymiai didesnėmis finansinėmis išlaidomis, tačiau iš esmės negaus jokios apčiuopiamos naudos. Viengulės lovos 120X200 kainuoja žymiai pigiau, nei didelės dvigulės lovos, tačiau jos tikrai puikiai pateisina vieno žmogaus poilsio poreikius. Siekiant maksimalaus komforto ir apčiuopiamos naudos, geriau įsigyti viengulę lovą, kuri pasižymi turtingesne komplektacija, kokybiškesne sudėtimi ar unikalesniu dizainu.

Sutaupyta namų erdvė

Bet kuri, didesnių matmenų dvigulė lova tikrai užima didžiąją miegamojo kambario dalį. Lovos 120X200 – ne mažiau kokybiška, tačiau žymiai kompaktiškesnė lovos versija, kuri įprastai užima tik labai kuklią vietą miegamajame kambaryje. Kompaktiškas baldas suteikia galimybę praplėsti miegamojo kambario funkcionalumo ribas, jame pastatant kitus, tam tikrą paskirtį atliekančius baldus. Sakykim, įsigijus kompaktiško dydžio lovą šalia jos galima pastatyti stilingą šezlongą, kosmetinį staliuką, knygų lentyną, komodą ar pan. Taip pat tokių matmenų lova neabejotinai yra geriausias sprendimas mažą kvadratūrą turinčiuose kambariuose, kuriuose kiekvienas kvadratinis metras yra aukso vertės.

Platesnė transportavimo galimybės

Nors miegamojo lova tikrai yra ilgaamžis baldas, tačiau pasikeitus gyvenimo situacijai ar nusprendus iš pagrindų atnaujinti namų interjerą, kartais šį baldą norisi pašalinti iš kambario ir pakeisti kitu. Dvigulės, didelių matmenų miegamojo lovos beveik neįmanoma perkelti į svečių kambarį ar kitą, rečiau naudojamą namų patalpą. Toks baldas reikalauja daug vietos, todėl surasti kitą kambarį, kuriame ji tilptų, galima nebent itin erdviuose namuose. Šiais laikais žmonės dažniausiai gyvena 40 – 80 kv. m. būstuose, o tokie būstai įpareigoja tinkamai išnaudoti kiekvieną namų kampelį. Turint viengulę lovą, esant poreikiui, ją nesudėtingai galima perkelti į vaikų ar svečių kambarį. Taip pat nereikalingą viengulę lovą galima išvežti į sodybą ar vasarnamį, kuriame ji vėl bus naudinga.

Viengulė lova 120X200 yra būtent tai, ko ieškote? Tuomet tikrai rekomenduojame užsukti į relaxciuziniai.lt internetinę parduotuvę. Čia rasite ne tik puikios kokybės, nepriekaištingomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis pasižyminčias viengules lovas, bet ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančius čiužinius. Todėl apsilankę šioje parduotuvėje be didelių pastangų vienoje vietoje galėsite įsigyti viską, ko reikia komfortabiliam ir kokybiškam poilsiui.

Užs. Nr. 53

 

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą