Kokią kiemo vartų automatiką geriausiai pasirinkti?

Dalintis:

Šiandien visi stengiasi, kad jų gyvenimas būtų lengvesnis, patogesnis ir geresnis. Ne išimtis ir vairuotojai. Visi siekia, kad po sunkios darbo dienos nereikėtų vargti su garažo varžtais, spynomis, o ryte skubant nereikėtų gaišti laiko vartų varstymui ir uždarymui. Čia kalbame apie kiemo vartų automatiką. Tai puikus sprendimas, kuris sutaupys jūsų laiko ir padarys gyvenimą patogesnį.

Kokią kiemo vartų automatiką geriausiai pasirinkti?

Kiemo vartų automatika pagal jų naudojimo principą skirstomi į kelis tipus:

  • Automatika ir pavaros stumdomiesiems vartams – puikus sprendimas, skirtas įrengti ant įvažiavimo vartų į privatų sklypą, sandėlius, gamyklas. Stumdomi vartai montuojami, kai vietos sklype nėra labai daug. Šio tipo vartai juda tolyn lygiagrečiai vartams ir neužima papildomos vietos. Galime rasti pavarų tiek lengviems buitiniams stumdomiesiems vartams, tiek masyviems vartams gamyklose. Patariame atkreipti dėmesį į paruoštus automatikos komplektus stumdomiesiems vartams, kuriuose yra visi reikalingi priedai, kad sistemą būtų patogu naudoti.
  • Varstomųjų vartų automatika ir pavaros – jų yra įvairių modelių ir tipų, todėl kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. Populiariausias pasirinkimas – galingos ir tyliaeigės alkūninio tipo pavaros.
  • Pramoninių vartų automatika – tai pavaros, skirtos sunkiems vartams įmonėse, gamyklose, sandėliuose. Rinkdamiesi automatiką atkreipkite dėmesį į didžiausią varčios plotą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vartų automatiką?

  • Veikimo intensyvumas

Svarbus parametras, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis automatiką kiemo vartams, yra jos naudojimo intensyvumas. Jo reikšmė nurodoma procentais (%). Naudojimo intensyvumas daro įtaką visiškų vartų atidarymo/uždarymo ciklų skaičiui, kuriuos pavara gali atlikti per tam tikrą laiką. Kuo didesnė vertė, tuo dažniau pavara gali būti naudojama per laiko vienetą be gedimo pavojaus. Jei planuojama automatizuoti įvažiavimus su dideliu eismo srautu, pavyzdžiui, pramoniniuose objektuose, verta rinktis įrangą, kurios intensyvumo indeksas yra 80-100 %.

  • Atsvaro matmenys

Renkantis elektrinę pavarą, būtina atsižvelgti į atsvaro, kuris padeda subalansuoti varčią, dydį. Jo ilgis paprastai būna 40-50 % angos pločio. Renkantis įrangą būtina prie varčios ilgio pridėti atsvaro ilgį. Tai bus mažiausias konstrukcijos, kurią turėtų traukti elektrinė pavara, dydis.

Užs. Nr. 94

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą