fbpx

Kokia nauda iš dantų estetikos – balinimo?

Dalintis:

Dauguma žmonių nori baltesnės šypsenos nei turi dabar. Nieko čia nesuvaidinsi – balta šypsena ir balti dantys beveik visiems mums atrodo gražiau, sveikiau, maloniau. Tačiau ne visi žmonės gali džiaugtis natūraliai baltais ar baltesniais dantimis. Kai kuriems žmonėms tenka pergyventi dėl to, jog natūrali jų dantų spalva yra gelsva. Su tokiu nepatogumu gyventi nebūtina, nes egzistuoja dantų estetika. Šį kartą norėtume pakalbėti apie vieną iš dantų estetikos rūšių – dantų balinimą. Pažiūrėkime, kokia iš jo nauda jums?

Ką reikia žinoti prieš renkantis balinti dantis?

Nors yra daugybė balinimui skirtų priemonių, kurias galite tiesiog įsigyti internetu, tačiau yra dvi su jomis susietos rizikos:

  1. Jos gali apskritai neveikti ir neduoti norimo rezultato;
  2. Jūs galite jas naudoti visiškai neatsižvelgę į savo dantų būklę bei neturėdami odontologo rekomendacijų ir jiems daugiau pakenkti nei suteikti naudos.

Dėl šios priežasties, nesvarbu, kokiu tikslu nusprendėte rinktis šią paslaugą, būtinai pasitarkite su odontologais ar dantų higienos specialistais. Prieš pradedant dantis balinti, reikia žinoti dantų atspalvį, emalio būklę ir kitus parametrus, kurie padeda pasirinkti tinkamą balinimo eigą.

Neatsakingai balindami dantis galime negrįžtamai pakenkti jų sveikatai, pakeisti plombų spalvą, suskaldyti emalį, paversti dantis daug jautresniais nei jie buvo iki tol. Bet kokiu atveju rekomenduojama rinktis sertifikuotas ir odontologų rekomenduojamas balinimo priemones ir nepirkti pirmo pareklamuoto produkto, kurio reklaminė medžiaga jus sužavėjo.

Balinimas namuose ir pas odontologą

Nereikėtų suprasti neteisingai, jog negalima dantų balinti namuose. Priešingai – kai kada balinimas namuose yra puikus problemos sprendimo būdas, tačiau tą reikia daryti atsakingai ir pasirinkus tas priemones, kurios suteiks norimą rezultatą. Dažniausiai odontologai namų sąlygomis balinti siūlo naudoti balinimo kapas. Užtepus ant kapų gelį ir užsidėjus ant dantų, juos galima šviesinti dieną ir/ar naktį. Vieni žmonės su kapomis būna po ~1-1,5 valandos per dieną, o kitu atveju su jomis miega.

Na, o profesionalus arba klinikinis dantų balinimas yra atliekamas būtent odontologų, klinikose. Privati praktika klinikose Art Dentistry naudojama bene saugiausia ir efektyviausia dantų balinimo technologija, pripažinta visur užsienyje – „Philips ZOOM“. Šios procedūros metu dantys ištepami balinimo geliu ir apšviečiami specialia mėlynos spalvos šviesa. Gelį aktyvuoja būtent tos spalvos šviesa ir dantys baltėja. Po procedūros dantys tepami jautrumą mažinančiu kremu, tačiau yra ganėtinai normalu porą dienų jausti padidėjusį dantų jautrumą. Visgi nemalonūs pojūčiai balinant su „Philips ZOOM“ sistema – minimalūs.

Kaip pasiekti geriausių rezultatų?

Galima klaidingai galvoti, kad gerų rezultatų padės pasiekti patys paprasčiausi dantų balinimo būdai. Tačiau iš tiesų, geriausias balinimo rezultatas ir balčiausi dantys būna tada, kai atliekamas pilnas klinikinio balinimo kursas, kurį turėtų sudaryti trys etapai.

Viską pradėti reikėtų nuo profesionalios burnos higienos. Turbūt efektyviausias ir mažiausiai nemalonių pojūčių keliantis higienos metodas yra BŠP (bioplėvelės šalinimo procedūra). Per ją atliekamas dantų poliravimas, kuris prisideda prie vėlesnio balinimo rezultatų.

Tuomet, praėjus šiek tiek laiko po burnos higienos, laikas atvykti į kliniką vėl ir atlikti klinikinį balinimą. Kaip jau minėjome, viena iš pažangiausių technologijų yra balinimas „Philips ZOOM“ sistema. Na ir galiausiai, po klinikinio balinimo jau galima pereiti prie namuose naudojamų balinimo kapų, kurios leis išlaikyti geriausius rezultatus dar ilgesnį laiką.

Po šio kurso tikrai būsite labiau patenkinti savo šypsena ir jausite didesnį kasdienį komfortą!

Užs. Nr. 106

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. man tikrai nešautų į galvą balintis dantų namuose… ir turbūt tiems, kam rūpi jų šypsena taip pat. tik pas profesionalus..

Palikite komentarą