Kokios įrangos reikia vonios kambariui?

Dalintis:

Vonios kambario svarba namuose niekam nekelia abejonių – į šią patalpą tenka užsukti ne kartą per dieną, todėl būtina pasirūpinti kokybišku jos įrengimu. Prie komforto ženkliai prisideda vonios kambario įranga, kuri šiais laikais stebina itin plačiu pasirinkimu. Šį kartą aptarsime pagrindinius šiai patalpai skirtus įrenginius ir pasidalinsime svarbiausiais jų įsigijimo patarimais.

Vonios ir dušo kabinos

Daugybę metų besitęsianti šių įrenginių dvikova aiškaus nugalėtojo neturi iki šiol – mėgstantys ilgas, atpalaiduojančias maudynes renkasi vonią, o norintys sutaupyti vietos ir nusiprausti efektyviau, pirmenybę teikia dušo kabinoms. Iš esmės abiejų tipų įranga verta atsidurti Jūsų vonios kambaryje – tereikia pagalvoti, kam Jūs patys teikiate pirmenybę. Tiesa, dabar daugiau ar mažiau įmanoma suderinti visus poreikius: patogesnes maudynes duše garantuos gilesni padėklai, o jei prie vonios krašto pritvirtinsite sienelę, esant poreikiui ją panaudosite kaip dušo kabiną.

Vandens maišytuvai

Dažniausiai vonios kambaryje galima surasti ne vieną maišytuvą: juos naudojame kriauklėje, vonioje, duše, o kartais – ir bidė. Nieko nuostabaus, kad galima rasti labai įvairiapusišką jų asortimentą. Kalbant apie modernesnius sprendimus, reikėtų paminėti bekontakčius sensorinius, iš anksto nustatyti temperatūrą leidžiančius termostatinius ir subtiliai į aplinką įsiliejančius potinkinius maišytuvus. Tačiau vien šiais variantais įvairovė tikrai neapsiriboja – tuo labiau, kad galima atrasti ir įvairių stilistinių sprendimų, kurie leis maišytuvą priderinti prie bet kokio interjero.

Praustuvai

Prakalbus apie maišytuvus, reikėtų paminėti ir praustuvus, be kurių vonios kambarys taip pat būtų sunkiai įsivaizduojamas. Renkantis juos, daugiausiai dėmesio reikėtų paskirti montavimo būdui: kriauklės gali būti pakabinamos, pastatomos ar įmontuojamos į baldus. Pastarojo tipo praustuvai gali būti įleidžiami į stalviršį ar klijuojami iš apačios, tad akivaizdu, kad variantų netrūksta. Taip pat svarbu atsižvelgti į jų gamybos medžiagas ir atkreipti dėmesį į stilistiką – tarp praustuvų rasite labai originaliai atrodančių variantų, kurie galės tapti vonios kambario interjero akcentu.

Tualetai

Naujesnės statybos namuose tualeto zona savo vietą atranda būtent vonios kambaryje, tad teks pasirūpinti ir šia įranga. Pasirinkimas nebus sudėtingas: reikės pasirinkti tinkamą dydį, patogų aukštį ir atkreipti dėmesį į tipą. Pastatomi klozetai bus pigesni ir paprasčiau montuojami, o pakabinami džiugins paprastesne priežiūra ir suteiks patalpai didesnės erdvės įspūdį. Nesuklysite, jei pirmenybę teiksite dvigubą vandens nuleidimo mechanizmą ir lėtai nusileidžiančius dangčius turintiems modeliams. Jei vonios kambarys yra erdvus, šalia unitazo galima įsirengti ir pisuarą ar bidė – pastarasis įrenginys vertinamas dėl savo universalumo.

Rankšluosčių džiovintuvai

Dar kitaip žinomi kaip gyvatukai, šie įrenginiai šildo vonios patalpas ir taip pat gali būti pritaikomi rankšluosčių džiovinimui. Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti jų tipui: dažniausiai sutinkami centrinio šildymo, elektriniai ir kombinuoti modeliai, tad turėtumėte pagalvoti, koks variantas tinka Jūsų namams ir atitinka Jūsų poreikius. Skiriasi ir jų galingumas, dydis bei dizainas – jei pageidausite, gyvatukas galės tapti žaismingu vonios interjero elementu.

Vandens šildytuvai

Šie įrenginiai tikrai nėra reikalingi visiems – į juos dėmesį reikėtų atkreipti tik tiems, kurie turi patys pasirūpinti, jog iš krano bėgtų karštas vanduo. Siekiant vienu metu juo aprūpinti kelis namų taškus, naudojami tūriniai vandens šildytuvai – atsižvelgiant į šeimos dydį ir vandens suvartojimo poreikius, reikės pasirinkti tinkamiausią boilerio talpą. El. parduotuvėje Pigu.lt boileris pradžiugins palankiomis kainomis – čia rasite platų šios įrangos pasirinkimą.

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, lengvai apstatysite savo vonios kambarį reikiama įranga. Variantų tikrai netrūksta – svarbiausia kuo tiksliau išsigryninti savo poreikius.

Užs. Nr. 150

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą